Голова Новоград-Волинської районної ради Дмитро Рудницький провів виїзне засідання Координаційної ради

З метою прискорення реформування органів місцевого самоврядування, обміну досвідом голова Новоград-Волинської районної ради Дмитро Рудницький провів виїзне засідання Координаційної ради на базі Новоборівської об’єднаної територіальної громади Володарсько-Волинського району Житомирської області.

Участь приймали голова районної державної адміністрації Володимир Михнюк, начальник управління фінансів Ірина Козеренко, селищний, сільські голови Іван Онищук, Сергій Жук, Юрій Процюк, Надія Панфелюк, Лілія Бойко, Юрій Лосовський, Аркадій Ратушнюк, Анатолій Терещук та Павло Кравчук.

У ході зустрічі голова Новоборівської об’єднаної територіальної громади Григорій Рудюк розповів історію створення громади, проблеми з якими він зіштовхнувся в процесі реформування, озвучив плюси та мінуси реформи, на його думку.

Голова Володарсько-Волинської районної ради Андрій Ющенко, перший заступник голови Володарсько-Волинської РДА Віталій Римар розповіли про реформування в районі вцілому. На даний час в районі дві горомади об’єднались, а це 5 сільських та 2 селищних ради, а 14 ще вирішують.

Зустріч пройшла у форматі «круглого столу», велась активна дискусія на болючі теми. Кожен учасник мав змогу висловити своє бачення процесу реформування.

В ході зустрічі учасники оглянули місцеву пожежну охорону смт.Нова Борова та станцію очищення води «Струя 800».

р6 р2 р3 р4 р5

 

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі