Зустріч з випускниками з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування

Традиційно кожного року голова районної державної адміністрації Володимир Михнюк вітає  з закінченням школи та початком нового життєвого етапу.

Цього року діти завітали на гостини до голови адміністрації разом з опікунами, зустріч проходила в кабінеті Володимира Володимировича, де в затишній атмосфері пройшло знайомство з випускниками. Начальник служби у справах дітей Володимир Бойко розповів про інтереси кожного з присутніх випускників, їх захоплення, мрії та плани. Дуже приємним був той факт, що в майбутньому більшість дітей бачать себе педагогами та навіть військовослужбовцем
- Важлива сходинка вашого життя вже пройдена, попереду багато цікавого, на вас чекає багато звершень і нам усім дуже хотілося б аби ви досягли успіху в житті. Адже ви наше майбутнє і хочеться аби завдяки вам наша країна процвітала. Дякую батькам, що піклувалася про вас, за їх віддану працю і бажаю аби їх сили з роками тільки поверталися, а діти впевнено крокували до успіху на радість опікунам, - виступив Володимир Михнюк.

Багато приємних вітальних слів прозвучало в адресу дітей під час зустрічі, випускники отримали цінні подарунки та грошові винагороди, а батьки солодощі та квіти аби життя було солодким.

Закінчилося зібрання фотосесією в кріслі голови адміністрації та подякою від батьків за приємні слова, подарунки та за організовану зустріч.

Зустріч з випускниками з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, фото-1 Зустріч з випускниками з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, фото-2 Зустріч з випускниками з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, фото-3 Зустріч з випускниками з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, фото-4 Зустріч з випускниками з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, фото-5 Зустріч з випускниками з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, фото-6 Зустріч з випускниками з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, фото-7 Зустріч з випускниками з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, фото-8 Зустріч з випускниками з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, фото-9
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі