• Головна
  • 22 травня - День святого Миколи Чудотворця
10:16, 22 травня 2016 р.

22 травня - День святого Миколи Чудотворця

22 травня за християнською традицією відзначається День Миколи Чудотворця або Річний Микола. Цей святий є одним з найбільш шанованих святих серед слов'янських народів. День святого Миколая  святкується  кожен рік влітку 22 травня.

Це сильний магічний день, у який можна проводити обряди і ритуали на заміжжя, на звільнення від самотньої долі, на очищення від образ, на виконання бажання. Микола річний є покровителем мореплавців, утихомирює ворогуючих і захищає невинно засуджених.

Також вважається, що Миколай Чудотворець може захистити людину від марної смерті. В цей день у всіх православних церквах проходять священнослужіння, молебні. Вважається, що в цей день особливо ефективно звертатися за допомогою до святого Миколая, особливо якщо молитви звернені для допомоги дітям і хворим людям.

Святитель Миколай, який жив у 3-4 століттях, носить в народі ім'я Микола Чудотворець. Він вважається покровителем шлюбів, який пов'язує суджених. «Судженого конем не об'їдеш», «Кому на кому одружуватися, той того і народиться». Зазвичай після вдалого сватання обидва роду молилися Святому Миколаю, щоб допоміг захистити майбутню сім'ю від невдач.

Для віруючих Микола завжди буде тим святим, яким у житті, у думках і у всіх діяннях його завжди рухала істинна віра, а також чиста і світла любов до кожного навколишнього людині.

Також варто сказати, що свято Миколая шанують всі християни, як православні, так і католики.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград #свято #День Миколи Чудотворця #святий #традиція #покровитель #християни
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...