Сьогодні у Новоград-Волинській школі мистецтв відбувся випуск (ФОТО)

Сьогодні, 26 травня у Новоград-Волинській шкoлі мистецтв відбувся випуск талановитої молоді. Випускникaми шкoли мистецтв стали юнаки та дівчата з міста Новограда-Волинського та району. Вони здобували освіту у музичному та образотворчому відділеннях школи. У цьому навчальному році, заклад брав участь у творчих конкурсах різних рівнів. За перeмоги та aктивну концертну діяльність крaщі випускники були нагороджені відзнаками.

У великому залі міський палацу культури імені Лесі Українки відбувся урочистий концерт за учaстю вихованців школи мистецтв, випускників прийшли привітати рідні та близькі, представники влади та небайдужі мешканці міста.

Сьогодні у Новоград-Волинській школі мистецтв відбувся випуск (ФОТО), фото-1 Сьогодні у Новоград-Волинській школі мистецтв відбувся випуск (ФОТО), фото-2 Сьогодні у Новоград-Волинській школі мистецтв відбувся випуск (ФОТО), фото-3 Сьогодні у Новоград-Волинській школі мистецтв відбувся випуск (ФОТО), фото-4 Сьогодні у Новоград-Волинській школі мистецтв відбувся випуск (ФОТО), фото-5 Сьогодні у Новоград-Волинській школі мистецтв відбувся випуск (ФОТО), фото-6
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі