На семінарі у Житомирі обговорили проблемні питання реєстрації громадян за місцем проживання

У Житомирі 26 травня пройшов навчально-методичний семінар з представниками виконавчих органів сільських, селищних та міських рад, що здійснюють реєстрацію і зняття з реєстрації місця проживання фізичної особи, участь у якому прийняли представники Новоград-Волинщини.

Геннадій Дмитренко - голова Житомирської облдержадміністраціїзакликав учасників до активної роботи та зазначив: «З квітня повноваження органів місцевого самоврядування розширені. На вас покладена функція реєстрації, зняття з реєстрації. Сьогодні ми зібралися, аби проговорити всі проблемні питання, які виникають у вашій роботі, щоб ви не були відсторонені від тих змін, які відбуваються. Ми надамо роз’яснення і методику, але практика залишається за вами».

 

На семінарі були підняті такі основні питання, як:

  • порядок реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб органами реєстрації сільських, селищних та міських рад;
  • притягнення до адміністративної відповідальності громадян України за порушення, передбачені законодавством;
  • порядок передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру;
  • отримання доступу та використання веб-порталу, призначеного для здійснення органами реєстрації передачі даних до Єдиного державного демографічного реєстру та ін.

Учасники семінару активно задавали спеціалістам ті проблемні питання, з якими вони стикаються у своїй повсякденній роботі.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі