• Головна
  • В Україну повертається обов'язковий техогляд
18:13, 27 травня 2016 р.

В Україну повертається обов'язковий техогляд

Найближчим часом може бути прийнятий закон про обов'язковий техогляд транспортних засобів.

На спеціальних пунктах технічного контролю будуть проводитися перевірки кожного автомобіля, на яких повинні перевірятися ряд технічних параметрів автомобіля. Зокрема, фахівці перевірятимуть відповідність транспортного засобу тим технічним нормативами, правилами і нормами, які діяли в момент дати першої реєстрації ТЗ, а також правильному переобладнанню автомобіля, якщо таке є.

Крім того, техогляд передбачає перевірку укомплектованості автомобіля (так-так, в тому числі аптечкою і вогнегасником!) і технічний стан машини на даний момент часу, відповідно до вимог законодавства України та заводу-виробника.

Для різних автомобілів Законопроектом передбачено запровадження різних термінів початку техогляду. Так, для тих власників легковиків або будь-яких інших транспортних засобів, хто захоче на них виїхати за кордон, доведеться пройти техогляд починаючи вже з наступного року – тобто з 1 листопада 2017 року.

Якщо власник легковика не збирається виїжджати на ній за кордон, «час Ч» трохи змістили. З 1 листопада 2019 року протягом 16 місяців повинні будуть пройти техогляд всі автомобілі, зареєстровані до вказаної дати у непарному році. А якщо автомобіль отримав реєстраційні документи і номерні знаки парнім році, то для них «зобов'язалівка» розпочнеться з 1 листопада 2020 року протягом тих же 16 місяців.

Вантажівки, які здійснюють міжнародні рейси, повинні будуть проходити техогляд відразу ж після вступу Закону в силу. А ось для причепів цей термін найбільш вилучений — з 1 січня 2022 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Як Ви збираєтеся провести літо?
проголосувало 57 відвідувачів
Піду у відпустку і поїду на курорт
31,6%
Буду багато часу проводити на дачі
15,8%
Робота і тільки робота
33,3%
Ще не вирішив (-ла) варіантів багато
19,3%
#Технічний огляд #автомобіль #техогляд #транспортний засіб
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...