Іванівська діброва: місце сімейного відпочинку звягельчан

Після робочих буднів, кожен бажає провести вихідні дні відпочиваючи. Лежання на дивані це не формат, найкраще дозвілля поєднане з відпочинком на природі разом з сім'єю та друзями. Поліська зона дарує нам гарну лісисту місцевість і у багатьох сформувалися свої улюблені місця для відпочинку з сім'єю і рідними, поїздки за місто на шашлики.

Нещодавно побував в Іванівській діброві - рекреаційній ділянці Новоград-Волинського лісництва. Гарне дорожнє сполучення і відносно невелика відстань від міста, дає можливість у найкоротший час дістатися до місця відпочинку. Дорожнє покриття на вказаній частині автотраси у задовільному стані. Прибувши на місце, можна вибрати одну з бесідок закритого чи відкритого типу. А поки ви смажитимете шашлики, ваші діти можуть гратися у пісочниці, кататися на гойдалці чи каруселі. Для більш активних - майданчик для гри у волейбол.

Враження позитивні. Іванівська діброва - це крок до цивілізованого відпочинку на природі.

Изображение 051 Изображение 048 Изображение 049 Изображение 050 Изображение 039 Изображение 040 Изображение 042 Изображение 046 Изображение 052 Изображение 054 Изображение 055 Изображение 030 Изображение 038
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі