![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
17:03, 30 травня 2016 р.
День відкритих дверей з питань захисту конкуренції в Новоград – Волинському районі
Сьогодні в оновленому залі Будинку рад відбувся захід присвячений захисту конкуренції в Новоград – Волинському районі.
Для участі у конференції до Новограда-Волинського прибув голова Житомирського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Безсмертний Олександр Васильович. Гостя з Житомира зустрічали заступник голови адміністрації Андрій Подік, заступник голови районної ради Анна Громико та інші представники виконавчої влади, бізнесу та громадськість.
В ході заходу обговорювалися актуальні питання пов'язані з розвитком конкуренції, як рушійної сили бізнесу, підвищення якості товарів та послуг, зниження їх вартості. Особливу увагу О.Безмертний звернув на сферу ЖКГ, також він дав роз'яснення чинного законодавства пов'язаного з захистом економічної конкуренції.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
10:16, 25 липня
19:42, 24 липня
18
live comments feed...