У Новоград-Волинській центральній дитячій бібліотеці відбулося свято "Щастя в дитячих долонях"

Цікаво, весело та пізнавально пройшло свято, присвячене Дню захисту дітей, в міській центральній дитячій бібліотеці "Щастя в дитячих долонях".

На гостину були запрошені вихованці дитячого садочка №2 "Калина" та дітки з літнього табору відпочинку ЗОШ №2.

До уваги всіх присутніх було запропоновано виставку дитячих книжок "Книжковий зорепад", де були виставлені найновіші, найкращі дитячі книги з фонду дитячої бібліотеки.

З радістю і задоволенням діти брали участь у казкових вікторинах, конкурсах "Чарівні слова", "Чарівний засіб", "Хто це?". Цікавим і не завжди простим був конкурс "Чорна скринька", веселий конкурс "Анограма" та літературний конкурс. А тим дітям, які активно приймали участь в конкурсах, було запропоноване книжкове лото "Забава" і кожний отримав невеликий подаруночок на згадку про свято в бібліотеці. Працівник міської центральної дитячої бібліотеки (вул. Соборності 2) запрошують всіх школярів (1-5 класів ) взяти участь у конкурсі "Найкращий читач літа-2016". Приходьте до бібліотеки, неповторний книжковий світ чекає на вас!

У Новоград-Волинській центральній дитячій бібліотеці  відбулося свято "Щастя в дитячих долонях", фото-1 У Новоград-Волинській центральній дитячій бібліотеці  відбулося свято "Щастя в дитячих долонях", фото-2
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі