Рейди поліції на Звягельщині: Ціль самогонщики

Під час чергових рейдів у кількох населених пунктах Новоград-Волинського району інспектори поліції вилучили у місцевих жителів і знищили близько 20 л самогону та понад 250 літрів самогонної закваски. Винуватці понесуть адміністративні покарання.

Днями інспектори Новоград-Волинського відділу поліції провели цільове відпрацювання ряду сіл району, метою якої стала профілактична робота серед населення щодо недопущення фактів самогоноваріння та реалізації домашньої горілки, а також виявлення і припинення діяльності винокурень. Правоохоронці зазначають, що п'янка і продаж самогону як спонукання до неї знаходяться в прямому причинному зв'язку із вчиненням тяжких та особливо тяжких злочинів.

Отже, в с. Несолони поліцейські постукали в домоволодіння 31-річної селянки, про незаконну діяльність, якої казали місцеві жителі. Застали господиню прямо під час виготовлення чергової партії домашньої горілки. Своє господарське приміщення жінка переобладнала в винокурню і, за словами селян, вела цілодобову торгівлю горілкою. Серед її постійних клієнтів були як місцеві, так і жителі сусідніх населених пунктів.

Поліцейські вилучили обладнання для виготовлення самогону, 30 літрів закваски та 6 літрів готового продукту.

Інші подібні факти були виявлені та припинені правоохоронцями в ході рейдів в селах Погоди і Морозівці. Всього вилучено і знищено близько 20 літрів самогону, обладнання для його виготовлення і понад 250 літрів закваски.

До адміністративної відповідальності за виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його виробництва (ст. 176 КУпАП) притягнуто 9 жителів Звягельщини у віці від 31 до 63 років. За чинним законодавством їм загрожують штрафні санкції.

У той же час профілактичні заходи на території Новоград-Волинського району тривають.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі