• Головна
  • Два роки на посаді: чи задоволені українці президентом?
12:01, 3 червня 2016 р.

Два роки на посаді: чи задоволені українці президентом?

Дані онлайн дослідження TNS Online Track свідчать, що індекс задоволеності президентом Петром Порошенко на посаді за два роки впав майже вдвічі — починаючи з липня 2014 намітилася стабільна тенденція до його поступового повільного зниження. За другий рік індекс задоволеності Президентом впав на 8 пунктів.

За перші місяці роботи (дані за липень 2014), Петро Порошенко отримав досить високу оцінку — значення індексу було на рівні 46,8 пунктів і деякий час (до грудня 2014 року) значення не падало нижче рівня 40 пунктів. У серпні 2014 відбулося перше значне падіння значення індексу (майже -5 пунктів), що, швидше за все, пов'язано з гострим періодом АТО і значними втратами українських військових.

В цілому, відзначають соціологи, всі значні падіння індексу, в більшості, відображали негативні тенденції в розвитку країни — загострення ситуації в зоні АТО, підвищення тарифів на комунальні послуги, зростання курсу долара, невизначеність питання безвізового режиму і т. д.

порох

порох

З вступом на посаду президента, в липні 2014 року, більше третини опитаних були задоволені діяльністю П. Порошенко (37%), а частка тих, хто оцінював діяльність Президента незадовільно  дорівнювала 36%. За 2 роки на посаді, частка незадоволених зросла на 33%, до 69% опитаних, а сумарна частка тих, хто оцінює діяльність Президента задовільною впала на 28% і в травні 2016 склала 9%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Водопровідну
24,7%
Бюветну
13,6%
Бутильовану
9,9%
Джерельну
51,9%
#Новоград #президент #довіра #тенденція #АТО
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...