• Головна
  • В Новоград-Волинській гімназії відбулося мовно-літературне свято присвячене Вільяму Шекспіру
17:39, 8 червня 2016 р.

В Новоград-Волинській гімназії відбулося мовно-літературне свято присвячене Вільяму Шекспіру

У Новоград-Волинській гімназії завжди багато уваги приділялося вивченню англійської мови, а цього року було проведено багато цікавих позаурочних заходів, присвячених традиціям, святам, культурі англомовних країн.

Особливо цікаво наприкінці навчального року пройшло мовно-літературне свято, присвячене Вільяму Шекспіру. Сцена актової зали того дня нагадувала Лондонський театр «Глобус» XVI століття. Цікаву інформацію про життя та творчість великого поета і драматурга підготували учні 10-х класів.

Зачарували глядачів з зіграні гімназистами 10-11- х класів уривки з трагедій Шекспіра «Ромео і Джульєтта», «Король Лір», «Отелло», комедії «Приборкання норовливої» мовою оригіналу.

Англійською мовою прозвучали сонети Шекспіра, а також виконувалися пісні на слова сонетів. Хоча творчість Шекспіра учні вивчали у 8-му класі, але краще зрозуміти красу творів англійського митця змогли саме тепер, коли, ставши старшокласниками, з бажанням, доторкнулися до оригіналів Шекспіра і втілили безсмертні образи на сцені. Підготували це свято і допомогли дітям проявити свої таланти вчителі Савчук Т.А., Андрійчук Л.М., а також їх колеги Лісова М.С., Остапчук Г.С., Морозюк О.М., Яковенко Я.О.

Нагадаємо, що у місті Новограді-Волинському Ви без проблем можете вивчати мову "Шекспіра", для цього Вам лише необхідно записатися на курси англійської компанії "LEGANS",

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Як Ви збираєтеся провести літо?
проголосувало 57 відвідувачів
Піду у відпустку і поїду на курорт
31,6%
Буду багато часу проводити на дачі
15,8%
Робота і тільки робота
33,3%
Ще не вирішив (-ла) варіантів багато
19,3%
#Новоград-Волинський #гімназія #Вільям Шекспір #англійська мова #ЛЕҐАНС
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...