В Новоград-Волинській гімназії відбулося мовно-літературне свято присвячене Вільяму Шекспіру

У Новоград-Волинській гімназії завжди багато уваги приділялося вивченню англійської мови, а цього року було проведено багато цікавих позаурочних заходів, присвячених традиціям, святам, культурі англомовних країн.

Особливо цікаво наприкінці навчального року пройшло мовно-літературне свято, присвячене Вільяму Шекспіру. Сцена актової зали того дня нагадувала Лондонський театр «Глобус» XVI століття. Цікаву інформацію про життя та творчість великого поета і драматурга підготували учні 10-х класів.

Зачарували глядачів з зіграні гімназистами 10-11- х класів уривки з трагедій Шекспіра «Ромео і Джульєтта», «Король Лір», «Отелло», комедії «Приборкання норовливої» мовою оригіналу.

Англійською мовою прозвучали сонети Шекспіра, а також виконувалися пісні на слова сонетів. Хоча творчість Шекспіра учні вивчали у 8-му класі, але краще зрозуміти красу творів англійського митця змогли саме тепер, коли, ставши старшокласниками, з бажанням, доторкнулися до оригіналів Шекспіра і втілили безсмертні образи на сцені. Підготували це свято і допомогли дітям проявити свої таланти вчителі Савчук Т.А., Андрійчук Л.М., а також їх колеги Лісова М.С., Остапчук Г.С., Морозюк О.М., Яковенко Я.О.

Нагадаємо, що у місті Новограді-Волинському Ви без проблем можете вивчати мову "Шекспіра", для цього Вам лише необхідно записатися на курси англійської компанії "LEGANS",

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі