![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
10:30, 9 червня 2016 р.
Викрито чергового злодія, який обкрадав будинки односельців
Жителя с. Стрибожа поліцейські викрили в обкраданні будинків його односельців. В рамках кримінального провадження з'ясовуються всі обставини. Відразу дві заяви про крадіжки, вчинені невідомою минулої ночі в с. Стирибоже, надійшли в Червоноармійське ВП Новоград-Волинського ВП ГУ НП у Житомирській області протягом 8 червня 2016 року.
Як з'ясували співробітники слідчо-оперативної групи, з фасаду будинку 77-річної місцевої мешканки хтось демонтував і викрав електролічильник вартістю 5 тисяч гривень. А з іншого приміщення домоволодіння, де нині не проживають господарі, зникла саморобна металева частина плити опалення. Власники оцінили збиток в 800 гривень.
Інформація про ці події була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. В результаті першочергових заходів поліцейські встановили, що до обох крадіжок причетна одна й та ж особа з числа місцевих жителів. Селянин зізнався у протиправних діях. Досудове розслідування триває.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
16:26, 22 липня
12
13:01, Вчора
live comments feed...