• Головна
  • Центр неврологічної допомоги та психологічної реабілітації учасників АТО запрацював на базі Обласного госпіталю
15:37, 9 червня 2016 р.

Центр неврологічної допомоги та психологічної реабілітації учасників АТО запрацював на базі Обласного госпіталю

«Не всі рани війни є видимими, втім усі потребують зцілення» - саме такий принцип обрали для роботи психологи Центру неврологічної допомоги та психологічної реабілітації учасників АТО, який запрацював нещодавно на базі Обласного госпіталю.

Більше двох років наша країна живе у стані війни. Для когось вона лише на екранах телевізорів. Хтось відчув її сповна. Із зони АТО чоловіки повертаються зовсім іншими. Побачене та пережите там ніколи не зітреться з їхньої пам'яті. Подолати невидимі наслідки війни, знайти ліки для тисяч зранених душ намагаються і фахівці Центру, згадуваного нами вище.

Сніжана Крижба та Ірина Нечесана – дипломовані практичні психологи, які пройшли відповідну підготовку за стандартами НАТО для роботи з людьми, що брали участь у воєнних конфліктах.

«В першу чергу, наші клієнти, коли чують слово психолог, відразу думають, що вони є хворими. Хоча це, насправді, не так. Нам треба сприймати їх такими, які вони є. Допомогти вийти з минулого бойового досвіду, пояснити, що для них настало мирне життя. Відразу усвідомити це важко. Адже вони живуть поряд з нами, але думками ще в минулому. Багато хто з колишніх бійців хочуть знову повернутися на війну. Хтось має поганий сон, когось лякає музика та усілякі різкі звуки», - поділились психологи своїми враженнями про перші дні роботи.

Центр створено на базі неврологічного відділення госпіталю. В цьому і є його перевага перед іншими, адже мова йде про комплексне лікування учасників АТО. «Пацієнт завжди під наглядом, він дотримується певного режиму. У разі потреби можна внести коригування. Запровадити медикаментозне лікування. Загалом, мова йде про глибоку психокорекцію. Але на цьому робота не завершується. Після лікування в госпіталі хлопці отримують картку з подальшими рекомендаціям. Їм повинні слідувати психологи, що працюватимуть з демобілізованими в районах», - пояснив головний лікар госпіталю Павло Журбенко.

Звернутися до Центру неврологічної допомоги та психологічної реабілітації може кожен учасник АТО. Навіть, якщо він не перебуває на стаціонарному лікуванні в закладі. Кабінет психоемоційного розвантаження (№ 104) працює щоденно, крім вихідних, з 8.00 до 16.00.

госп1

госп1

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Євро-2016: Хто переможе на турнірі?
проголосувало 726 відвідувачів
Австрія
0,3%
Албанія
0,6%
Англія
3,4%
Бельгія
0,8%
Ірландія
0,1%
Ісландія
1,2%
Іспанія
16,8%
Італія
5,8%
Німеччина
35,4%
Північна Ірландія
0,4%
Польща
1,8%
Португалія
2,1%
Росія
1,4%
Румунія
0,0%
Словаччина
0,0%
Туреччина
0,1%
Угорщина
0,1%
Уельс
0,3%
Україна
21,1%
Франція
5,5%
Хорватія
1,9%
Чехія
0,3%
Швеція
0,3%
Шейцарія
0,3%
#Новоград #реабілітація #війна #АТО #неврологічна допомога #госпіталь
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...