Неперевершене "Фіксі-шоу" у Новограді-Волинському (ФОТО)

9 червня 2016 року у приміщені гарнізонного будинку офіцерів в Новограді-Волинському відбулося чудове дитяче «Фіксі шоу».

Перед прем'єрою, під будівлею зібралося безліч автомобілів, для паркування місце було майже не знайти.

Ну ж звичайно, тиснява перед касою, але все всі бар'єри пройдено, діти та дорослі зайняли свої місця. Поки, відвідувачі наповнювали зал, одна з героїнь шоу заводила присутніх. Чого очікувати не відомо, чи то більш театрального шоу чи то відео показу мультфільму, яке теж транслювалося перед початком, але дійсно всі чекали на щось несподіване.

Шоу розпочалося, і стало поєднанням театралізованого виступу героїв з проектуванням відео на моніторі. Діти з захопленням сприймали дійство, часом не можливо було розпізнати перевдягненого героя з мультиплікаційним героєм. Вся дитяча аудиторія на короткий період поринула у захопливий світ найулюбленішого мультфільму. Та, що тут писати, реально просто необхідно це бачити, цікаво для дорослих і дітей.

Неперевершене "Фіксі-шоу" у Новограді-Волинському (ФОТО), фото-1 Неперевершене "Фіксі-шоу" у Новограді-Волинському (ФОТО), фото-2 Неперевершене "Фіксі-шоу" у Новограді-Волинському (ФОТО), фото-3 Неперевершене "Фіксі-шоу" у Новограді-Волинському (ФОТО), фото-4 Неперевершене "Фіксі-шоу" у Новограді-Волинському (ФОТО), фото-5 Неперевершене "Фіксі-шоу" у Новограді-Волинському (ФОТО), фото-6 Неперевершене "Фіксі-шоу" у Новограді-Волинському (ФОТО), фото-7 Неперевершене "Фіксі-шоу" у Новограді-Волинському (ФОТО), фото-8 Неперевершене "Фіксі-шоу" у Новограді-Волинському (ФОТО), фото-9
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі