![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
16:43, 16 червня 2016 р.
Замість військового госпіталю можуть створити соціально-психологічний реабілітаційний центр.
На адресу Новоград-Волинського міського голови В.Л.Весельського надійшов лист-відповідь з Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України.
Надійшла відповідь від генерал-майора медичної служби А.В.Верби в якій вказано, що питання відновлення військового госпіталю у м. Новоград-Волинському неодноразово розглядалося у Військово-медичному департаменті, проводилися зустрічі з представниками органів влади м. Новограда-Волинського, депутатами Житомирської обласної ради та депутатами Новоград-Волинської міської ради, громадськими організаціями, волонтерами щодо можливості та доцільності розгортання військового госпіталю у м. Новоград-Волинському. Під час таких зустрічей досягнуто взаєморозуміння з питань медичного забезпечення військовослужбовців, ветеранів військової служби, ветеранів війни та інших категорій громадян, яким надано право на обслуговування в закладах охорони здоров’я Міністерства оборони України та цивільних лікувальних закладах.
Так А.В. Верба наголосив що на сьогодні потребує удосконалення не система надання медичної допомоги, а система відновлення психологічного стану військовослужбовців, які повернулися із зони АТО. Тому Департамент пропонує на фондах колишнього військового госпіталю створити соціально-психологічний реабілітаційний центр. У разі прийняття такого рішення департамент прийме активну участь, в межах повноважень, у створені вказаного Центру.
Водночас, фахівці департаменту продовжують консультації, щодо вирішення питання госпіталя.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
10:16, 25 липня
19:42, 24 липня
3
16:26, 22 липня
7
live comments feed...