• Головна
  • Замість військового госпіталю можуть створити соціально-психологічний реабілітаційний центр.
16:43, 16 червня 2016 р.

Замість військового госпіталю можуть створити соціально-психологічний реабілітаційний центр.

На адресу Новоград-Волинського міського голови В.Л.Весельського надійшов лист-відповідь з Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України.

Надійшла відповідь від генерал-майора медичної служби А.В.Верби в якій вказано, що питання відновлення військового госпіталю у м. Новоград-Волинському неодноразово розглядалося у Військово-медичному департаменті, проводилися зустрічі з представниками органів влади м. Новограда-Волинського, депутатами Житомирської обласної ради та депутатами Новоград-Волинської міської ради, громадськими організаціями, волонтерами щодо можливості та доцільності розгортання військового госпіталю у м. Новоград-Волинському. Під час таких зустрічей досягнуто взаєморозуміння з питань медичного забезпечення військовослужбовців, ветеранів військової служби, ветеранів війни та інших категорій громадян, яким надано право на обслуговування в закладах охорони здоров’я Міністерства оборони України та цивільних лікувальних закладах.

Так А.В. Верба наголосив що на сьогодні потребує удосконалення не система надання медичної допомоги, а система відновлення психологічного стану військовослужбовців, які повернулися із зони АТО. Тому Департамент пропонує на фондах колишнього військового госпіталю створити соціально-психологічний реабілітаційний центр. У разі прийняття такого рішення департамент прийме активну участь, в межах повноважень, у створені вказаного Центру.

Водночас, фахівці департаменту продовжують консультації, щодо вирішення питання госпіталя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград-Волинський #військовий шпиталь
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...