До Новограда-Волинського прибули учасники кругосвітнього велопробігу «Світ без сиріт»

5 липня з Києва стартував черговий етап кругосвітньої велопробігу «Світ без сиріт». У команді 25 чоловік, в основному це колишні сироти та їхні батьки. Наймолодшому учаснику 8 років.

А сьогодні, 7 липня учасники велопробігу завітали до Новограда-Волинського. На протязі дня новоград-волинці мали змогу спостеріати групу молодих інтузіастів на велосипедах, а близько 16 години деякі учасники пробігу дали імпровізований концерт у парку культури та відпочинку та ознайомилимістян з метою акції.

Перед учасниками лежить довга дорога. Долаючи втому, негоду і труднощі, вони будуть день за днем ​​рухатися до своєї мети - побачити світ без сиріт, етап охопить 5 областей України і 9 країн Європи і триватиме близько двох місяців.

До Новограда-Волинського прибули учасники кругосвітнього велопробігу «Світ без сиріт», фото-1 До Новограда-Волинського прибули учасники кругосвітнього велопробігу «Світ без сиріт», фото-2 До Новограда-Волинського прибули учасники кругосвітнього велопробігу «Світ без сиріт», фото-3 До Новограда-Волинського прибули учасники кругосвітнього велопробігу «Світ без сиріт», фото-4 До Новограда-Волинського прибули учасники кругосвітнього велопробігу «Світ без сиріт», фото-5 До Новограда-Волинського прибули учасники кругосвітнього велопробігу «Світ без сиріт», фото-6 До Новограда-Волинського прибули учасники кругосвітнього велопробігу «Світ без сиріт», фото-7 До Новограда-Волинського прибули учасники кругосвітнього велопробігу «Світ без сиріт», фото-8 До Новограда-Волинського прибули учасники кругосвітнього велопробігу «Світ без сиріт», фото-9 До Новограда-Волинського прибули учасники кругосвітнього велопробігу «Світ без сиріт», фото-10 До Новограда-Волинського прибули учасники кругосвітнього велопробігу «Світ без сиріт», фото-11 До Новограда-Волинського прибули учасники кругосвітнього велопробігу «Світ без сиріт», фото-12
До Новограда-Волинського прибули учасники кругосвітнього велопробігу «Світ без сиріт», фото-13 До Новограда-Волинського прибули учасники кругосвітнього велопробігу «Світ без сиріт», фото-14

 

Новоград-Волинський кругосвітній велопробіг «Світ без сиріт»
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі