В ГУНП Житомирщини відбулась відеоселекторна нарада з керівниками територіальних підрозділів

8 серпня в ГУНП Житомирщини відбулась відеоселекторна нарада з керівниками територіальних підрозділів з питань покращання організації діяльності по забезпеченню публічного правопорядку та протидії злочинності. Під час роботи учасники проаналізували наявні недоліки та визначились з першочерговими цілями.

Керівник Головного управління Нацполіції в області В’ячеслав Печененко звернув увагу на необхідність активізації діяльності територіальних підрозділів щодо безпеки жителів області, попередження адміністративних правопорушень та розкриття вчинених злочинів.

Загалом за 7 місяців 2016 року слідчими розслідувалось понад 29 тисяч кримінальних проваджень, що майже на 24% більше ніж минулого року. Водночас майже 2,5 тисяч з них уже скеровано до суду з обвинувальними актами.

Зростання навантаження на підрозділи поліції відбувається у період фактичного їх становлення та проходження нинішніми працівниками переатестації. Однак ці обставини жодним чином не повинні впливати на якість роботи підрозділів поліції, наголосив керівник ГУНП.
- Ми підійшли до завершального етапу переатестації: тестування уже позаду в усіх працівників, на черзі – співбесіди з атестаційними комісіями. Період випробувань завершується і ми повинні максимально активізувати свою діяльність, - сказав В’ячеслав Печененко. – Ефективність нашої спільної роботи залежить від кожного поліцейського у відділках та відділеннях поліції.

Т.в.о. заступників начальника ГУНП Валерій Бондар та Артем Лисогор, а також т.в.о. начальника Слідчого управління Олександр Арапов провели детальний аналіз стану справ по розкриттю та розслідуванню злочинів, а також результатів превентивних заходів у територіальних підрозділах поліції Житомирщини. Відтак керівники відділів та відділень націлені на вирішення конкретних проблемних питань, актуальних для їх районів.

гу2 гу3
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі