• Головна
  • В ГУНП Житомирщини відбулась відеоселекторна нарада з керівниками територіальних підрозділів
17:23, 8 серпня 2016 р.

В ГУНП Житомирщини відбулась відеоселекторна нарада з керівниками територіальних підрозділів

8 серпня в ГУНП Житомирщини відбулась відеоселекторна нарада з керівниками територіальних підрозділів з питань покращання організації діяльності по забезпеченню публічного правопорядку та протидії злочинності. Під час роботи учасники проаналізували наявні недоліки та визначились з першочерговими цілями.

Керівник Головного управління Нацполіції в області В’ячеслав Печененко звернув увагу на необхідність активізації діяльності територіальних підрозділів щодо безпеки жителів області, попередження адміністративних правопорушень та розкриття вчинених злочинів.

Загалом за 7 місяців 2016 року слідчими розслідувалось понад 29 тисяч кримінальних проваджень, що майже на 24% більше ніж минулого року. Водночас майже 2,5 тисяч з них уже скеровано до суду з обвинувальними актами.

Зростання навантаження на підрозділи поліції відбувається у період фактичного їх становлення та проходження нинішніми працівниками переатестації. Однак ці обставини жодним чином не повинні впливати на якість роботи підрозділів поліції, наголосив керівник ГУНП.
- Ми підійшли до завершального етапу переатестації: тестування уже позаду в усіх працівників, на черзі – співбесіди з атестаційними комісіями. Період випробувань завершується і ми повинні максимально активізувати свою діяльність, - сказав В’ячеслав Печененко. – Ефективність нашої спільної роботи залежить від кожного поліцейського у відділках та відділеннях поліції.

Т.в.о. заступників начальника ГУНП Валерій Бондар та Артем Лисогор, а також т.в.о. начальника Слідчого управління Олександр Арапов провели детальний аналіз стану справ по розкриттю та розслідуванню злочинів, а також результатів превентивних заходів у територіальних підрозділах поліції Житомирщини. Відтак керівники відділів та відділень націлені на вирішення конкретних проблемних питань, актуальних для їх районів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Напевне так, це мій громадянський обов'язок
68,0%
Скоріше ні, потім "затаскають" на допити
19,0%
Не знаю, що відповісти
13,0%
#Нарада #правопорядок #Нацполіція #адміністративніправопорушення #розкриття #злочини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...