• Головна
  • Справжні чоловіки Новоград-Волинського району вибирають військову службу
16:18, 10 серпня 2016 р.

Справжні чоловіки Новоград-Волинського району вибирають військову службу

За останні два роки Збройні Сили України змінилися кардинально. До 2014 року державна політика була спрямована на скорочення армії, адже одним із гарантів нашої безпеки була Росія – ворог сьогодні.

Після прояву агресії з боку РФ проти України, вкотре справдилась знаменита цитата Наполеона, - "Народ який не хоче годувати свою армію, скоро буде годувати чужу армію". Завдяки високому патріотизму, небайдужості українців, допомоги волонтерських рухів, нам вдалося встояти. Разом з тим, неоголошена, або гібридна війна показала, що армії потрібні висококваліфіковані професіонали, які знають свою справу, та із власного бажання займаються військовою справою.

Контрактники – ось майбутнє ЗСУ. Держава забезпечує максимальну підтримку та соціальний захист особам, які виявили бажання підписати контракт та обороняти її.

З метою забезпечення виконання плану по залученню населення на військову службу за контрактом в районі активно проходить агітаційна кампанія. 10 серпня перший заступник голови адміністрації Наталія Даниленко та заступник військового комісара Новоград-Волинського ОМВК, майором Русланом Андрійчуком відвідали населені пункти Городницького напрямку. Зокрема, Чижівка, Мала Цвіля, Курчиця, Городниця, Лучиця, Кленова та Броницька Гута.

Під час зустрічей із зацікавленими особами Наталія Даниленко, Руслан Андрійчук та сільські, селищний голови розгорнуто та зрозуміло донесли до слухачів інформацію щодо проходження військової служби за контрактом та давали відповіді на запитання. 

Кількість осіб, що приходять на такі заходи, великою мірою залежить від роботи очільника територіальної громади. Так, гарна явка була в селі Чижівка, Лучиця та в селищі Городниця.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград-Волинськийрайон #військоваслужбазаконтрактом
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...