Microsoft склав список професій, які з'являться в наступному десятилітті

Технологічний прогрес буде все більше і більше впливати на ринок праці. Багато старих професії почнуть іти в минуле, при цьому ми побачимо і народження абсолютно нових спеціальностей. Нове дослідження від Microsoft Surface і The Future Laboratory описує 9 нових професійних позицій, які з'являться в наступному десятилітті.

 
Дизайнер віртуального середовища 

За припущеннями багатьох експертів, через десять років ми будемо витрачати багато часу на перебування у віртуальному просторі і особливим попитом будуть користуватися фахівці з проектування та оформлення віртуального світу. 
Адвокат по робо-етики 
Недавній інцидент з аварією автомобіля Tesla, який йшов на автопілоті, і смертю водія, говорить про те, що скоро технологічна екосистема потребуватиме власних адвокатів, які будуть пояснювати прийняті машинами рішення. 
Оглядач цифрової культури
У наступному десятилітті будуть користуватися попитом фахівці, які можуть мислити образами в абстрактних масштабах для того, щоб інтегрувати цифрову культуру в традиційну. Це будуть своєрідні коментатори для нових технологічних досягнень, що пояснюють, як їх інтегрувати у своє повсякденне життя. 
Біохакери на фрілансі 
Біохакінг є наукою або навіть ціле мистецтво по оточенню свого тіла технологічними гаджетами і досягненнями, які дозволять підвищити продуктивність нашого організму, розумових і фізичних здібностей. Цей напрямок виростить і буде розвиватися паралельно з традиційною медициною. 
Стратег побудови ідей для Інтернету 
Масове підключення пристроїв до мережі поступово вичерпає очевидні ідеї побудови мережевих конструкцій і взаємозв'язків між девайсами. Компанії будуть наймати людей, які будуть придумувати нові комбінації мережевих взаємозв'язків між пристроями. 
Творці космічних турів 
У міру розвитку Virgin Galactic і SpaceX космічні подорожі увійдуть в норму і будуть вимагатися фахівці з космічного туризму. 
Інженери з відновлення природного середовища 
У міру зростання рівня урбанізації і зміни довкілля під впливом людської діяльності, будуть вимагатися фахівці зі створення природних екосистем, що максимально нагадують традиційну природу. 
Куратор особистостей 
Логічний розвиток соціальних мереж призведе до того, що в наступному десятилітті ми зможемо фіксувати наші думки, спогади і мрії, які потім можна буде переглядати. У цей момент з'являться спеціальні соціальні куратори, які допомагатимуть нам адаптувати весь цей інформаційний потік. 
Дизайнер людського тіла 
З розвитком імплантантів ми зможемо моделювати власні тіла або окремі їх частини. Ось саме для цього і потрібні спеціальні дизайнери.
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі