14 серпня - професійне свято святкують працівники ветеринарної медицини.

Напередодні свята до управління Держпродспоживслужби в Новоград-Волинському районі завітали: перший заступник голови адміністрації Наталія Даниленко та заступник голови районної ради Анна Громико. Привітати з святом та нагородити грамотами та подяками кращих працівників - головна мета на сьогодні.

Квітами та грамотами районної державної адміністрації нагороджено: Олену Кравчук - головного спеціаліста відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарії управління Держпродспоживслужби в Новоград-Волинському районі, Світлану Корнєєву – директора Новоград-Волинської міжрайонної державної лабораторії ветеринарної медицини.

Подяки районної державної адміністрації вручили Тетяні Мороз – фельдшера ветеринарної Орепівської дільничної лікарні ветеринарної медицини, Аллу Кондратюк – санітара ветеринарної Ярунської дільничної лікарні ветеринарної медицини.

Наталія Володимирівна від свого імені та від голови адміністрації Володимира Михнюка привітала всіх працівників ветеринарної медицини побажала їм терпіння, успіхів та натхнення в їх в роботі аби і надалі процвітала та покращувалась ветеринарна галузь в районі.
До всіх вітань приєдналась Анна Олександрівна, яка також від імені районної ради привітала та нагородила працівників!

Не залишився осторонь і Олександр Коваль в.о начальника управління Держпродспоживслужби в Новоград-Волинському районі, який підбив підсумки роботи управління та від свого імені привітав колектив, та відзначив найкращих працівників.

14 серпня - професійне свято святкують працівники ветеринарної медицини., фото-1 14 серпня - професійне свято святкують працівники ветеринарної медицини., фото-2 14 серпня - професійне свято святкують працівники ветеринарної медицини., фото-3 14 серпня - професійне свято святкують працівники ветеринарної медицини., фото-4 14 серпня - професійне свято святкують працівники ветеринарної медицини., фото-5
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі