• Головна
  • 13 серпня - міжнародний день шульги
15:23, 13 серпня 2016 р.

13 серпня - міжнародний день шульги

Сьогодні, 13 серпня, в Україні та інших країнах світу відзначають Міжнародний день левші. Це день, коли ліворукі представники людства активно привертають увагу решти більшості людей, щоб підвищити ступінь комфорту для таких особистостей, як вони.

Навколо дати виникнення свята існує багато дебатів. Вважається, що перше офіційне святкування відбулося в 1992 році, завдяки діяльності британського Клубу ліворуких. Гучні акції, спрямовані проти утисків прав і свобод ліворуких, поклали початок міжнародного руху таких людей. Існує також версія про те, що подію вперше відзначили в 1976 році за ініціативою Міжнародної асоціації лівшів.

Люди завжди насторожено і деколи вороже ставляться до всього незвичайного, неординарного і виходить за межі їх кругозору, особливо, якщо це стосується їхніх родичів.

Так, у середньовіччі володарі вогненної шевелюри, веснянок, родимок і інших зовнішніх особливостей разом з лівшами вважалися «слугами сатани» і ставали жертвами інквізиції. У наш час людство стало більш толерантним і незалежним від забобонів, однак ліворукій половині все ще складно адаптуватися в суспільстві через «правобічної» соціальної спрямованості. Більшість різних побутових приладів, поручні в транспорті, виробничі верстати на підприємствах і так далі виготовлено під праву руку. Тому тим людям, хто від народження визнаний лівшею, присвячено це всесвітнє свято.

Основна мета проведених заходів спрямована на проблеми перевиховання дітей, народжених лівшами (примус використовувати праву руку для багатьох стає причиною травм і психологічних депресій, викликає розвиток комплексів меншовартості й неповноцінності, заважає формуванню повноцінної особистості), а також необхідність виробництва товарів, орієнтованих на ліворуких представників людства, щоб звести до мінімуму постійний дискомфорт для них.

Щоб зрозуміти всю складність адаптації ліворуких, 13 серпня проводяться різні заходи, зміст яких зводиться до виконання всіх маніпуляцій лівою рукою.

Кількість дітей-лівшів у світі становить цілих 10%, і їх кількість з кожним роком збільшується. Досить згадати знаменитих ліворуких представників людства: Ейнштейн, Бетховен, Рахманінов, Цезар, Наполеон, А. Македонська, щоб зрозуміти, наскільки несправедливо чинить більшість, відмовляючи таким представникам людства в їх праві на свободу і незалежність. Багато акторів, політиків, вчених та громадських діячів сучасності теж є лівшами. Щоб не втратити перспективних і талановитих одноплемінників, варто просто прийняти їх такими, які вони є.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Напевне так, це мій громадянський обов'язок
68,0%
Скоріше ні, потім "затаскають" на допити
19,0%
Не знаю, що відповісти
13,0%
#Деньшульги #ліворукі #святкування #розвиток #комплекси
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...