• Головна
  • Любов у серці жінки живе п'ять років, - вчені
19:14, 13 серпня 2016 р.

Любов у серці жінки живе п'ять років, - вчені

В ході масштабного дослідження вченим з Бельгії вдалося встановити, скільки "слабка стать" може перебувати у відносинах з одним чоловіком і залишатися при цьому щасливою.

Результати показали, що любов живе у серці жінки п'ять років, і якщо чоловік не буде приділяти своїй обранці достатньо уваги, то по закінченню цього терміну відносинам прийде кінець.

У дослідженні бельгійських вчених взяли участь 200 представниць прекрасної статі, які довгий час перебували в шлюбі. Майже всі з них повідомили, що п'ять перших років шлюбу пройшли без видимих проблем і причин для розлучення, проте після закінчення цього періоду чоловіки, як правило, втрачали до них інтерес, переставали проявляти турботу і помічати їх. На думку жінок, основна причина розривів криється саме в цьому. Холодність партнерів призводить спочатку до образ, суперечок, а потім і до розставання.

Результати дослідження показали, що 80% жінок готові змінити партнера після п'яти років стосунків і лише 20% раніше збираються прожити з обранцем все життя незважаючи на те що з'явився в стосунках холод.

Автори експерименту впевнені, що чоловікам не варто впадати у відчай. Змінити тенденцію, що склалася в суспільстві, можна і потрібно. Для цього необхідно більше часу проводити разом, спілкуватися і приділяти достатньо уваги своїй половинці - ці прості кроки назустріч один одному допоможуть зберегти романтику у стосунках. Приклавши трохи зусиль, можна зберегти теплоту відносин до золотго, а то й діамантового весілля.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Напевне так, це мій громадянський обов'язок
68,0%
Скоріше ні, потім "затаскають" на допити
19,0%
Не знаю, що відповісти
13,0%
#Дослідження #вчені #любов #відносини #шлюб #турбота #експеримент
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...