Любов у серці жінки живе п'ять років, - вчені

В ході масштабного дослідження вченим з Бельгії вдалося встановити, скільки "слабка стать" може перебувати у відносинах з одним чоловіком і залишатися при цьому щасливою.

Результати показали, що любов живе у серці жінки п'ять років, і якщо чоловік не буде приділяти своїй обранці достатньо уваги, то по закінченню цього терміну відносинам прийде кінець.

У дослідженні бельгійських вчених взяли участь 200 представниць прекрасної статі, які довгий час перебували в шлюбі. Майже всі з них повідомили, що п'ять перших років шлюбу пройшли без видимих проблем і причин для розлучення, проте після закінчення цього періоду чоловіки, як правило, втрачали до них інтерес, переставали проявляти турботу і помічати їх. На думку жінок, основна причина розривів криється саме в цьому. Холодність партнерів призводить спочатку до образ, суперечок, а потім і до розставання.

Результати дослідження показали, що 80% жінок готові змінити партнера після п'яти років стосунків і лише 20% раніше збираються прожити з обранцем все життя незважаючи на те що з'явився в стосунках холод.

Автори експерименту впевнені, що чоловікам не варто впадати у відчай. Змінити тенденцію, що склалася в суспільстві, можна і потрібно. Для цього необхідно більше часу проводити разом, спілкуватися і приділяти достатньо уваги своїй половинці - ці прості кроки назустріч один одному допоможуть зберегти романтику у стосунках. Приклавши трохи зусиль, можна зберегти теплоту відносин до золотго, а то й діамантового весілля.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі