• Головна
  • Безробіття та відсутність правопорядку найбільші проблеми Новограда-Волинського
14:47, 14 серпня 2016 р.

Безробіття та відсутність правопорядку найбільші проблеми Новограда-Волинського

На сайті міста Новоград-Волинського 04141.com.ua протягом місяця проводилося опитування мешканців нашого міста. Було задане водночас просте та банальне запитання: "Чого не вистачає Новограду-Волинському?". В опитувані взяло участь 471 чоловік.

До Вашої уваги представляємо результати опитування.

Отже, 16.3% повідомило, що чистої води, 15.5% - нормальних доріг, ще 3.6% - велодоріжок, 2.8% - безкоштовного Wi-Fi, 2.1%, що паркових зон, 27% - правопорядку, 5.7% - сучасного громадського транспорту, 27% - робочих місць.

Нумо проаналізуємо отримані результати, як видно найбільшої проблемою Новоград-Волинців є безробіття та відсутність правопорядку.

Загалом це дві взаємопов'язані проблеми. Економічні негаразди спонукаю ріст злочинності і навпаки. До цього також слід додати деморалізацію основної частини правоохоронців, більшість з яких застигли "під дамокловим мечем" в очікувані результатів переатестації. Наснаги у роботі звичайно їм це не надає.

Відсутність в достатній кількості робочих місць з гідною оплатою праці змушує людей їхати на заробітки у столичний регіон чи за кордон.

Майже порівну 16.3% і 15.5% звягельчани вказали, що їм не вистачає чистої води та нормальних доріг.

По воді все зрозуміло. Річка Случ була забруднена, ті хто раніше використовував водопровідну воду для приготування їжі, у своїй більшості вже не ризикують, йдучи по воду до найближчого колодязя чи бювету. Подальше спорудження бюветів у місті може покращити забезпечення водою населення. Щодо доріг також слушна проблема, яка не вирішувалася роками. Але позитивні зміни у ремонті доріг та їх прокладанні вже є.

Найменшою проблемою у новоград-волинців є відсутність велодоріжок, безкоштовного Wi-Fi, сучасного громадського транспорту та паркових зон.

На жаль усі європейські складові добробуту. Чомусь для нас українців велосипед не став основним засобом пересування, як у більшості розвинених країнах Європи, існує якийсь комплекс меншовартості, відсутності статусу. Не має запиту у суспільства, не має і доріжок. Більшість мешканців міста пересуваються громадським транспортом 5.7% опитаних залишилися невдоволеними його роботою. Wi-Fi став вже не так важливий з появою 3G, а з парками та з зонами відпочинку у Новоград-Волинському значить все нормально.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Напевне так, це мій громадянський обов'язок
68,0%
Скоріше ні, потім "затаскають" на допити
19,0%
Не знаю, що відповісти
13,0%
#Новоград-Волинський #опитування #проблеми #результати
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...