Міжнародний форум на тему: «Децентралізація, стан та перспективи об’єднання громад» відбудеться в м. Новограді-Волинському

26 серпня 2016р. у великій залі Будинку рад проходитиме міжнародний форум на тему: «Децентралізація, стан та перспективи об’єднання громад» за участю делегації з Республіки Польща.

Головною метою проведення форуму є інформаційно-роз'яснювальна робота щодо переваг об’єднання громад та обмін досвіду з польськими колегами. 

В час, коли Україна знаходиться на шляху децентралізації та реформування органів місцевого самоврядування, враховуючи актуальність питання децентралізації в Україні, голова районної ради Дмитро Рудницький ініціював проведення даного заходу.

До участі у форумі запрошені топ-експерти з питань децентралізації директор Інституту розвитку територій, консультант голови Верховної Ради України Юрій Ганущак, Експерт з місцевих фінансів та бюджетів центру сприяння сталому територіальному розвитку Української асоціації районних та обласних рад Яніна Казюк, керівник проекту DESPRO в Україні Оксана Гарнець, Віце-прем'єр-міністр України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі