• Головна
  • В. Весельський відповідає за свої слова і допомагає людям
Подяка
19:39, 21 серпня 2016 р.

В. Весельський відповідає за свої слова і допомагає людям

Подяка

Життя не передбачуване... Мабуть, найгірше у даний час мати в Україні проблеми зі здоров'ям. Ще гірше, коли хвороба стосується найближчих людей. У моєму випадку моєї дружини Ірини. По-перше, важко було діагностувати хворобу, під питанням було онкозахворювання. Точних діагнозів ніхто не давав, навіть проходження магнітно-резонансної томографії, залишало багато питань.

Мабуть, кожен з новоград-волинців чув, що міський голова Віктор Леонідович Весельський, перебуваючи на різних посадах, ніколи не відмовляв у допомозі звягельчанам у питаннях, що стосувалися наданню необхідної медичної допомоги і своїм авторитетом сприяв лікуванню людей на відповідному рівні.

У вказаній ситуації вибору не було, на кону було життя найдорожчої людини. Прийшли удвох на зустріч до пана Весельського. Відклавши усі справи, очільник міста взявся вирішувати нашу проблему, кілька телефонних дзвінків, підготовлені письмові звернення до керівників медичних установ. З вказаними листами вирушили спочатку на діагностику до Києва, а потім і для проведення хірургічної операції до інституту отоларингології ім. проф. О.С.Коломійченка. На щастя все проведено на найвищому рівні найкращими фахівцями в Україні, дружина видужує і надіюсь наступного тижня повернеться додому.

Хочу щиро подякувати Віктору Леонідовичу за його сприяння у лікуванні дружини. Ви справжній чоловік, який "сказав та зробив", у найважчу мить Ви підставили своє плече та протягнули руку допомоги.

ми

ми

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ВікторВесельський #допомога
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...