Навчальний рік розпочинається: Запишіться на курси іноземних мов у Новограді-Волинському

Компанія "ЛЕҐАНС" проводить набір охочих вивчати англійську (загальна англійська, бізнес-англійська, юридична-англійська), польську, німецьку та іспанську мови.

Навчання проводиться у двох учбових центрах у місті Новограді-Волинському по вул. Шевченка, 17 (навпроти парку культури та відпочинку) та по Герцена, 8 (приміщення на 2-му поверсі торговельного центру "Фламінго").

Проводиться набір дітей віком від 7 років, підлітків та дорослих без обмежень по віку та рівню володіння іноземними мовами. Для Вас шановні та Ваших дітей створені комфортні умови, щоб ніщо не заважало поринутися в атмосферу навчання. Помірні ціни Вас приємно здивують, висококваліфіковані викладачі прикладуть максимум зусиль, щоб у найкоротші терміни наші слухачі розмовляли, писали, читали сприймали іноземну мову на гідному рівні.

Навчання проходитиме у групах 5-8 чоловік, два рази на тиждень. Вартість послуги з вивчення англійської мови для дітей становить 250 грн. на місяць, для підлітків 320 грн. на місяць, для дорослих 450 грн. на місяць., польської мови 300 грн. на місяць.

Запис за телефоном 067-327-32-00. З більш детальною інформацією Ви маєте змогу ознайомитися ТУТ.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі