Сайт Литвина - Час Полісся, займається плагіатом

27 серпня 2016 року, редакції сайту Новограда-Волинського 04141.com.ua від джерела, надійшла інформація, щодо вчинення кримінальних правопорушень мешканцем міста та опубліковано статтю "Любителя мототехніки з Новограда-Волинського можуть позбавити волі на строк до десяти років".

На сайті "Час Полісся" 28 серпня опубліковано статтю "Викрадачу мотоциклів з Новограда-Волинського загрожує 10 років в'язниці" і дослівно передерто зміст вищевказаної статті без дотримання вимог чинного законодавства України та правил сайту. Якими, допускається цитування матеріалів без отримання попередньої згоди www.04141.com.ua за умови розміщення в тексті обов'язкового посилання на Сайт Новограда-Волинського www.04141.com.ua. Для інтернет-видань обов'язкове розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовані статті не нижче другого абзацу в тексті або в якості джерела. Порушення виняткових прав переслідується за законом.

Після виявлення відвертого плагіату зателефонували до редакції газети "Час Полісся", але віз понині там. Дана газета та сайт належить Литвину Івану Володимировичу сину всім відомого Литвина Володимира Михайловича. 

Невже в гонитві за контроль над інформаційними ресурсами пан Литвин не може підібрати фахових адміністараторів сайту та журналістів. Чи "Друзям все, а ворогам Закон".

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі