• Головна
  • Україна збирає армійський резерв
16:51, 3 вересня 2016 р.

Україна збирає армійський резерв

У Збройних силах України почалися масштабні збори резервістів.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Генерального штабу ЗСУ в Facebook.

«Протягом вересня 2016 року до них залучать 9 бригад всіх оперативних командувань в 5 областях. Буде задіяно понад 8000 військовослужбовців оперативного резерву, 10% з яких - офіцери. Збори пройдуть у два етапи: перший - 3-15 вересня, другий - 12-24 вересня ", - йдеться в повідомленні Генштабу.

Особливістю проведення зборів є залучення близько 1 000 резервістів в кожну бригаду одночасно. Доукомплектування частин і підрозділів буде проходити в пунктах постійної дислокації, а практична частина навчань відбудеться на полігонах і в навчальних центрах після передислокації.

Під час зборів резервістів наказом Генерального штабу заборонено залучати в наряди, господарських робіт, стройової підготовки і т.д. Час зборів буде максимально використовуватися для підвищення рівня бойової підготовки, злагодженості дій підрозділів і екіпажів.

Завершаться збори проведенням бригадних тактичних навчань з бойовою стрільбою, в яких братимуть участь сформовані з діючих військовослужбовців і резервістів змішані підрозділи.

Головна мета навчань - відпрацювання механізму оперативного доукомплектування частин і з'єднань силами оперативного резерву в разі відвертої агресії.

Зараз в Україні налічується близько 85 тисяч резервістів. Це люди, які вже відслужили один рік по мобілізації, брали участь в АТО, і зараз їх запрошують на військові збори для підтримки рівня професійної підготовки та підвищення бойової виучки. За попереднім опитуванням серед резервістів, 80% готові будь-якої миті стати на захист Батьківщини і прибути за викликом до військових частин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
За діючого Народного депутата України Володимира Литвина
10,6%
За Новоград-Волинського міського голову Віктора Весельського
19,0%
За директора ТОВ "Новоград-Волинський каменедробильний завод Маяцького Сергія
8,8%
За власника "Залізяки" Бойчука Віталія
9,7%
За радикала Петра Каміня-Василя Остапчука
10,6%
За жодну з представлених кандидатур
32,9%
Я подам свою кандидатуру і голосуватиму за себе
8,3%
#Україна #ЗбройнісилиУкраїни #резервісти #збори #військовослужбовці #офіцери
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...