• Головна
  • Новоград-волинський "Звягель" здобув першу виїзну перемогу в чемпіонаті Житомирської області з футболу
10:03, 5 вересня 2016 р.

В суботу, 3 вересня, стартували ігри ІІ кола чемпіонату Житомирської облсті з футболу. ФК "Бердичів" приймав новоград-волинський ФК "Звягель". Чотири місяці тому у першому колі звягельчани вдома поступились "Бердичеву" 1:3, тож цього разу гості вийшли на поле проти одного з фаворитів Чемпіонату з бажанням довести, що і у Новограді-Волинському також є боєздатний колектив з яким усім потрібно рахуватись і поважати.

Перед початком поєдинку занепокоїв стан футбольного поля, на якому мав відбутись матч. Більша частина газону вигоріла.

Перший тайм команди провели у рівній боротьбі, здебільшого граючи в центрі поля і обмінюючися декількома незначними моментами. Тому перший тайм логічно завершився без голів.

В другому таймі бажання взяти в цьому матчі три очки примушувало обидві команди йти вперед і гра стала набагато цікавішою. "Бердичів" грав у свою звичну гру, раз за разом небезпечно "підкошуючи" звягельських футболістів. В одному з таких моментів травми зазнав нападник Ярослав Корнійчук. Але за таку гру суддя так і не дав бердичівлянам жодного "гірчичника". Незважаючи на це, гості виклались на всі 200%, що дозволило ФК "Звягель" вирвати перемогу у цьому не простому матчі. Вирішальни гол на 75-ій хвилині матчу зі штрафного удару забив капітан новоград-волинської команди Олександр Унтілов.

Ще один негативний момент в суддівстві -це фінальний свисток, який пролунав приблизно аж на 105-110 хвилині матчу, при тому що великих зупинок у другому таймі не було. Але наші футболісти грамотно зіграли кінцівку матчу, відбивши останні атаки суперника втримали перемогу до фінального свистка.

Це перша перемога ФК "Звягель" у виїздних матчах з початку заснування клубу. Наступний матч "Звягель" буде грати знову на виїзді проти олевського "Полісся".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію