• Головна
  • 5 ознак того, що ці відносини не для тебе
15:39, 5 вересня 2016 р.

5 ознак того, що ці відносини не для тебе

Створити ідеальні відносини ой як непросто. Але зрозуміти, що це ідеальні стосунки чи ні, ще більш складно із-за природної тенденції вводити себе в оману. Однак є кілька ознак, які допоможуть визначити, чи варта гра свічок.

«У нас складний період», «так, я думаю, що ми любимо один одного» і «він виправиться». Якщо тобі доводиться повторювати собі подібні фрази, значить, щось пішло не так. І як би важко не було подивитися правді в очі, давай спробуємо визначити, що саме.

У вас не відбувається «хімії»
Існує такий вид любові, який називають «розумним» - коли ти переконуєш себе міцними доводами, що ти з хорошою людиною. Але природу не обдуриш, і якщо між вами «не спалахнула» та сама іскра, то краще не втрачати часу, якою б непоганою людиною не здавався твій обранець. Дружити – відмінно, але якщо намагатися перевести це на більше, то бажаних «метеликів в животі» можна так і не дочекатися.

Ти часто кажеш собі, що «він виправиться»
Прямо на цьому моменті потрібно ставити крапку. Він НЕ виправиться. Тому що, якби він цього хотів, він би вже почав докладати для цього зусиль. Не витрачай час на ілюзії, і не псуй собі нерви – життя занадто коротке, щоб чекати з моря погоди.

Ти сама собі не подобаєшся
Однією з ознак ідеальних відносин є, перш за все, позитивні зміни в самій собі. Ви повинні підтримувати один одного енергією, інтересами і свіжістю, але якщо ти розумієш, що ці відносини перетворюють тебе в похмуру, ревниву або замкнуту, означає, що вони не тільки не виконують свою функцію, але зовсім навпаки – заганяють тебе в глибоку темну яму. З якої потрібно негайно вибиратися.

Ти умовляєш себе залишитися
Якщо ти розумієш, що ваші стосунки тримаються на твоєму терпінні (гідному захопленні) то рятуйся, хто може. Адже скоро терпець переросте у постійне роздратування, яке стрімко буде руйнувати і без того розхитану взаємоповагу. Не вмовляй себе. Розумієш, що треба йти – іди.

Тебе не задовольняє ваше сексуальне життя
На жаль, цей пункт часто відмітається як навіжений. І дуже даремно, тому що сексуальний потяг у парі є одним з найяскравіших об'єктивних показників здорових відносин. Як і в пункті з хімією, ви або підходите один одному, або ж ні, інших варіантів не передбачається.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
За діючого Народного депутата України Володимира Литвина
10,6%
За Новоград-Волинського міського голову Віктора Весельського
19,0%
За директора ТОВ "Новоград-Волинський каменедробильний завод Маяцького Сергія
8,8%
За власника "Залізяки" Бойчука Віталія
9,7%
За радикала Петра Каміня-Василя Остапчука
10,6%
За жодну з представлених кандидатур
32,9%
Я подам свою кандидатуру і голосуватиму за себе
8,3%
#Стосунки #пара #дружба #вірність #любов #ілюзії #нерви
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...