![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
20:06, 5 вересня 2016 р.
У Житомирі відкриють пункт правової допомоги для учасників АТО
Незабаром, 9 вересня 2016 року у місті Житомирі розпочинає роботу мобільний консультативний пункт безоплатної правової допомоги для учасників АТО та членів їх сімей.
Консультації з юридичних питань учасникам бойових дій надаватимуть працівники Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та адвокати системи БПД щомісячно кожної другої середи з 10 до 13 години у Житомирському військовому госпіталі за адресою вул. Фещенка-Чопівського, 22., тел.: (0412) 43-01-76.
Нагадаємо, що на Житомирщині вже працює 37 пунктів правової допомоги для всіх категорій громадян, зокрема: для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; інвалідів; одиноких пристарілих громадян; переселенців; учасників АТО та членів їх сімей.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
19:42, 24 липня
3
15:49, Вчора
29
16:26, 22 липня
31
live comments feed...