У Житомирській області земельні махінатори стали використовувати учасників АТО в своїх схемах

Земельні махінатори, які за сприяння посадових осіб Госгеокадастра, розтягують землі резерву та запасу Житомирської області, переключилися з «львівських студентів» на учасників АТО.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі повідомив народний депутат України Павло Дзюблик.

За його словами, знайшлися охочі повторити сценарій «львівських студентів», який був реалізований в Хорошевському районі, і захопити 100 гектарів багатих титановими рудами земель Пилиповецької сільської ради Радомишльського району.

«Нині ситуація під контролем, але хочу звернутися до хлопців – учасникам бойових дій: ви не віддали свою землю одному загарбникові, не піддавайтеся і на мирній території, хоча насправді, і тут йде війна. Не віддавайте належні вам за ваш подвиг земельні ділянки, нехай вони приносять користь вам та вашим родинам, бо ви варті цього, як ніхто інший», — підкреслив народний депутат у своєму пості.

Ось тільки як не спокуситися, якщо за дарма що дісталися пару гектарів худої землі дають, скажімо $15 тисяч?

Нагадаємо, раніше Павло Дзюблик розкрив схему захоплення земель у Володарськ-Волинському, нині – Хорошевському, районі Житомирської області, при якій землі, багаті корисними копалинами, нібито для ведення особистого господарства оформляли на львівських студентів.

Нагадаємо також, що титанові руди в Хорошевському районі добувають, крім Іршанського Гзк, структури, підконтрольні бізнесменові Дмитру Фірташу. Раніше Іршанський ГЗК також перебував під контролем олігарха, входячи в структуру ПРАТ «Кримський титан».

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі