Аваков розповів, скільки мають заробляти поліцейські в Україні

Бюджетне фінансування української поліції має бути збільшено, і тільки в цьому випадку поліцейські будуть забезпечені всім необхідним, у тому числі, і гідною заробітною платою. Про це заявив Арсен Аваков.

За словами глави Міністерства внутрішніх справ, з бюджету має виділятися не менше 23 мільярдів гривень, і це та сума, яка необхідна для нормального рівня зарплат і для забезпечення всім необхідним співробітників Нацполіції. Також Аваков розповів, що нещодавно була введена нова система зарплат для патрульних – поступово впроваджується новітня система ставок і зарплат поліцейським, і, для тих, хто вже пройшов переатестацію, а також для тих, кого затвердили у новому штаті, передбачені нові правила нарахування заробітної плати, а також забезпечення новою формою.

Також для таких співробітників, підкреслив Аваков, буде передбачена річна програма підвищення кваліфікації. Через два тижні, зазначив глава МВС, будуть відомі результати переатестації, однак на сьогоднішній день дефіцит кадрів в поліції сягає 25 відсотків.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі