• Головна
  • У Новограді-Волинському привітали підприємців з професійним святом
16:47, 7 вересня 2016 р.

У Новограді-Волинському привітали підприємців з професійним святом

За доброю традицією, на початку осені, Україна відзначає професійне свято – День підприємця. 7 вересня 2016 року з цієї нагоди у Новограді-Волинському відбулись урочисті збори.

На початку заходу, який проходив у великій залі Будинку рад, з вітальним словом до звернувся міський голова Віктор Весельський: «Шановні підприємці Новограда-Волинського! Щиро вітаємо вас з професійним святом Днем підприємця!

За традицією, у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця. У цей день вся країна вшановує людей, які не тільки створили власну справу та взяли на себе відповідальність за добробут своєї сім'ї, але й створюють нові робочі місця, постачають на ринок вітчизняні товари і послуги, наповнюють бюджет міста та держави, що дає змогу вирішувати нагальні соціальні проблеми.

На даний час зареєстровано 7100 суб’єктів малого та середнього підприємництва. З них фізичних 5680, юридичних 1420.

По галузям як серед фізичних, так і серед юридичних осіб левова частка суб’єктів підприємницької діяльності працює в сфері торгівлі (36% фізичних осіб і 72% юридичних осіб).

В складі фізичних осіб провідні позиції займають сфера послуг – 13% і транспорт – 9% і незначна частка підприємців зайняті в сферах ресторанного господарства, виробництва і будівництва

У місті функціонує 1217 об’єктів торгівлі із них: 583 магазинів, 325 відділів, 256 кіосків, павільйонів, закладів громадського харчування 181, закладів побуту 272, 4 ринки.

Ви, підприємці, є елітою міста, адже саме ви є носіями нових ідей і найсміливіших задумів. Ви по праву заслуговуєте на загальноміську пошану, як справжні господарі власної долі, долі своїх родин та міста. Ваша праця посідає важливе місце в економічному житті міста, помітно впливає на розвиток інноваційної діяльності, встановлення ділових зв'язків із зарубіжними партнерами, залучення інвестицій.

Ваша повсякденна наполеглива праця та активна громадянська позиція, високий професіоналізм та ініціативність дають новий поштовх для розвитку підприємництва у нашому місті, можливість вирішувати найактуальніші соціально-економічні проблеми, зміцнювати економіку, надавати їй гнучкості.

Підприємці нашого міста – це енергійні, ініціативні люди, що зуміли організовувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проекти, своєю невтомною працею активно сприяють поступальному розвитку нашої держави та створюють умови власного добробуту і процвітанню рідного міста».

Очільник міста побажав усім підприємцям витримки, оптимізму і невичерпної наснаги у праці. Щоб кожна започаткована справа була вдалою і успішною. А також подякував за сумлінну працю, наполегливість і підтримку, яку підприємці надають громаді міста у вирішенні соціально-економічних проблем, та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю з міською владою у справі поліпшення життя, розвитку вітчизняного виробництва, створення нових робочих місць.

Віктор Леонідович вручив відзнаки Президента України - ювілейні медалі „25-річчя незалежності України“, та Подяки міського голови за вагомий особистий внесок у розвиток соціально-економічної галузі і підприємництва, активну участь у житті територіальної громади міста та з нагоди Дня підприємця:
- Рибінському Володимиру Івановичу – директору Товариства з обмеженою відповідальністю „ВО Техна“;
- Махновецькому Олександру Петровичу – директору ТОВ „Промінь“;
А також Подяки переможцям обласного конкурсу „Кращий підприємець 2016 року“:
- Рибаку Володимиру Павловичу - директору ТОВ „Укрмедпак“ (переможець у номінації „Кращий суб’єкт малого підприємництва“);
- Кондратюк Тетяні Миколаївні – директору ПАТ виробничо-комерційна фірма „Леся“ (переможець у номінації „Кращий суб’єкт середнього підприємництва“);
- Портянку Сергію Федоровичу – генеральному директору ПАТ „Новоград-Волинський хлібозавод“ (переможець у номінації „Кращий суб’єкт господарювання публічного сектору економіки“).

Крім цього, вітання та Подяки міського голови успішним представникам цієї професії вручили секретар міської ради Олена Пономаренко та заступник міського голови Лариса Шутова:
- Канюці Сергію Володимировичу – приватному підприємцю, власнику магазину „Норма;
- Малярику Віктору Васильовичу – приватному підприємцю, власнику магазину „Вілма“;
- Герусу Володимиру Адамовичу - директору ТОВ „Герус-Сервіс-Термінал“;
- Савчук Світлані Іванівні – директору ПП „Айс-Тім“;
- Юшманову Ігорю Геннадійовичу – приватному підприємцю, власнику торгового центру „Європа“;
- Андрущенку Андрію Борисовичу – директору ДП „Сервіс-Тара“;
- Хістовому Валерію Борисовичу – директору ТОВ „Нові ласощі – Житомир“;
- Тарасову Миколі Анатолійовичу – приватному підприємцю, керівнику ПП„ЛІКПАК“;
- Нусбауму Степану Антоновичу – директору Державного підприємства „Новоград-Волинське дослідне лісомисливське господарство“;
- Повальчуку Руслану Володимировичу – приватному підприємцю, власнику магазину „Добриня“;
- Газарову Андрію Олексійовичу – підприємцю;
- Марону Сергію Володимировичу – підприємцю.

Багато теплих та щирих слів цього дня лунало на адресу підприємців. Захід супроводжувався музичними номерами, які дарували присутнім у залі святковий настрій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
За діючого Народного депутата України Володимира Литвина
10,6%
За Новоград-Волинського міського голову Віктора Весельського
19,0%
За директора ТОВ "Новоград-Волинський каменедробильний завод Маяцького Сергія
8,8%
За власника "Залізяки" Бойчука Віталія
9,7%
За радикала Петра Каміня-Василя Остапчука
10,6%
За жодну з представлених кандидатур
32,9%
Я подам свою кандидатуру і голосуватиму за себе
8,3%
#Новоград #міськийголова #підприєці #свято #вітання #традиція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...