Рівень смертності в Україні — один з найвищих в світі

Рівень смертності в Україні — один з найвищих в світі. По даними Центрального розвідувального управління США, які відображені у звіті World Factbook за 2015 р., Україна перебуває на 2-му місці (з 225 розглянутих країн) за рівнем смертності на 1000 чоловік населення. Для нашої країни цей показник становить 14,46 випадків смерті на 1000 населення. 1-ю позицію займає Лесото (держава в Південній Африці) з показником 14,89 випадків смерті на 1000 населення, 3-ю — Болгарія (14,44 випадків смерті на 1000 населення).

Слід зазначити, що, за даними World Factbook–2015, Україна посідає 182-е місце з 224 за рівнем народжуваності (10,72 народжених на 1000 населення).

Частині випадків смерті, які складають невтішну статистику, можна уникнути за допомогою змін у державній політиці, вважає Олена Нізалова, науковий співробітник Центру дослідження медичних послуг в університеті Кент (Center for Health Services Study, University of Kent), Великобританія, яка проаналізувала причини високої смертності в Україні у статті, опублікованій у виданні «Vox Ukraine». Як вважає Е. Нізалова, високим потенціалом для цього має перегляд державної політики в області тютюнопаління і контролю дорожнього руху, оскільки рак, пов'язаний з курінням, і дорожньо-транспортний травматизм є частими причинами смертності, якій можна запобігти з допомогою політичних заходів.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі