• Головна
  • Рівень смертності в Україні — один з найвищих в світі
10:33, 8 вересня 2016 р.

Рівень смертності в Україні — один з найвищих в світі

Рівень смертності в Україні — один з найвищих в світі. По даними Центрального розвідувального управління США, які відображені у звіті World Factbook за 2015 р., Україна перебуває на 2-му місці (з 225 розглянутих країн) за рівнем смертності на 1000 чоловік населення. Для нашої країни цей показник становить 14,46 випадків смерті на 1000 населення. 1-ю позицію займає Лесото (держава в Південній Африці) з показником 14,89 випадків смерті на 1000 населення, 3-ю — Болгарія (14,44 випадків смерті на 1000 населення).

Слід зазначити, що, за даними World Factbook–2015, Україна посідає 182-е місце з 224 за рівнем народжуваності (10,72 народжених на 1000 населення).

Частині випадків смерті, які складають невтішну статистику, можна уникнути за допомогою змін у державній політиці, вважає Олена Нізалова, науковий співробітник Центру дослідження медичних послуг в університеті Кент (Center for Health Services Study, University of Kent), Великобританія, яка проаналізувала причини високої смертності в Україні у статті, опублікованій у виданні «Vox Ukraine». Як вважає Е. Нізалова, високим потенціалом для цього має перегляд державної політики в області тютюнопаління і контролю дорожнього руху, оскільки рак, пов'язаний з курінням, і дорожньо-транспортний травматизм є частими причинами смертності, якій можна запобігти з допомогою політичних заходів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
За діючого Народного депутата України Володимира Литвина
10,6%
За Новоград-Волинського міського голову Віктора Весельського
19,0%
За директора ТОВ "Новоград-Волинський каменедробильний завод Маяцького Сергія
8,8%
За власника "Залізяки" Бойчука Віталія
9,7%
За радикала Петра Каміня-Василя Остапчука
10,6%
За жодну з представлених кандидатур
32,9%
Я подам свою кандидатуру і голосуватиму за себе
8,3%
#Україна #рівень #смертність #населення #народжуваність
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...