У Польщі готові прийняти 2 млн українських заробітчан

Майбутні втрати трудових ресурсів Польща повинна компенсувати за рахунок українських працівників. Про це заявив міністр розвитку Польщі Матеуш Моравецкій в ефірі Польського радіо.

"Треба організувати тепле запрошення до Польщі для сотень тисяч українських працівників", - сказав він. За прогнозами польського уряду, до 2020 року з польського ринку праці може піти мінімум 750 тис. працівників. В середньому можливі втрати ринку праці оцінюють в 10% робочої сили Польщі.

"Як би погано не йшли справи в Україні, приїзд сюди мільйона-двох українських громадян може стати величезним стимулом для самої України через 4-8 років. Якщо українці приїдуть до Польщі, то частина з них побудує свої сім'ї і залишиться тут, але більша частина повернеться в Україну", - сказав М.Моравецкій.

Раніше повідомлялося, що уряд Польщі має намір законодавчо зрівняти мінімальну зарплату для трудових мігрантів і поляків. Разом з тим ЄС вимагає від Варшави прийняти новий закон про працевлаштування. На даний час в Польщі працюють близько 1 млн українців.

Нагадаємо, що у Новограді-Волинському охочі вивчати польську мову, можуть це зробити на курсах іноземних мов компанії "ЛЕҐАНС" у центральній частині міста та у районі "Болгарбуду". Запис на курси по тел.: 067-327-32-00.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі