У Новограді-Волинському відбувся міський легкоатлетичний пробіг «Спорт для всіх єднає місто»

У переддень відзначення Дня фізичної культури та спорту, 9 вересня 2016 року, у Новограді-Волинському відбувся міський легкоатлетичний пробіг представників спортивної громадськості міста. Мета заходу: популяризація та пропаганда бігових масових заходів в місті, розвиток масового спорту, військово-патріотичне виховання, вшанування символів України та міста.

Цього дня, організатори кросу – управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради (начальник Наталія Борис) і міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (директор Володимир Лещенко), власним прикладом пропагували переваги здорового способу життя. Також участь у заході взяв перший заступник міського голови Сергій Колотов.

Стартували учасники пробігу «Спорт для всіх єднає місто» від меморіального комплексу загиблим учасникам АТО, перед тим поклавши квіти до підніжжя меморіалу та вклонившись загиблим героям, які відстоюючи територіальну цілісність та незалежність нашої держави віддали найцінніше – свої життя.

Під час пробігу бігунів єднав командний дух, адже усі в єдиному пориві співали гімн України та вигукували патріотичні гасла: «Слава Україні!» «Героям слава!» «Слава нації!», тощо.
Маршрут пролягав до 31-го гарнізонного Будинку офіцерів, де для учасників заходу було організовано патріотичну акцію, на початку якої ведуча - Тетяна Музика, закликала усіх об’єднатися у одну дружню сім’ю, щоб підтримати наших вояків-захисників, які зі зброєю в руках з мужністю захищають крихкий східний кордон нашої держави.

Наприкінці заходу усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто загинув за Україну, а у небо випустили білі повітряні кульки, як символ чистих душ загиблих, що линуть в небеса.

У Новограді-Волинському відбувся міський легкоатлетичний пробіг «Спорт для всіх єднає місто», фото-1 У Новограді-Волинському відбувся міський легкоатлетичний пробіг «Спорт для всіх єднає місто», фото-2 У Новограді-Волинському відбувся міський легкоатлетичний пробіг «Спорт для всіх єднає місто», фото-3 У Новограді-Волинському відбувся міський легкоатлетичний пробіг «Спорт для всіх єднає місто», фото-4
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі