• Головна
  • Чому діти прогулюють уроки - головна причина
19:34, 12 вересня 2016 р.

Чому діти прогулюють уроки - головна причина

Прогулювання уроків - напевно кожен з нас хоча б раз у житті з тієї чи іншої причини прогуляв кілька шкільних занять. Було б дивно не очікувати такої поведінки від власних дітей, які так схожі на своїх батьків.

Дитячі психологи радять не сварити дитину і час від часу давати їй можливість пропустити школу за власним бажанням. Адже ми теж іноді беремо відгули на роботі!

Також важливо розібратися про головну причину прогулів і, по можливості, її усунути, адже систематичні пропуски уроків позначаться на якості освіти і успішності дитини серед однокласників не кращим чином. Цькування в школі серед ровесників, конфлікт з учителем або з дирекцією школи, невідповідний рівень складності школи або її спрямованість для дитини - винуватцем цього неприємного явища може бути що завгодно.

Синдром хронічної втоми у дитини

Синдром хронічної втоми у дитини

Медики впевнені, що є головна причина пропуску занять без поважної причини, яка залишається у дорослих без належної уваги - це синдром хронічної втоми.

Ознаки синдрому хронічної втоми:

  • сонливість
  • апатія
  • дратівливість
  • підвищений апетит і його відсутність
  • підвищена стомлюваність 
  • головні болі

Вчені опитали майже 3 тисячі дітей шкільного віку від 11 до 17 років. З них 300 дітей мали діагноз «синдром хронічної втоми». Як виявилося, саме ці діти протягом навчального року пропускали не менше 20% уроків, що, безумовно, негативно позначалося на їх відносинах в класі і з учителями.

Саме тому варто бути уважнішими до своїх дітей, оптимізувати їх навантаження в школі і поза школою, а також стежити за повноцінним харчуванням, відпочинком і сном маленької людини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#школа #діти #учні #прогулюванняуроків
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...