• Головна
  • На Житомирщині почали перепідготовку дільничних офіцерів поліції
11:31, 15 вересня 2016 р.

На Житомирщині почали перепідготовку дільничних офіцерів поліції

15 вересня на базі Житомирського відділення Національної академії внутрішніх справ розпочалися курси підвищення кваліфікації для дільничних поліцейських. Навчальний процес триватиме до кінця року і охопить 340 працівників з усього регіону.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.
Житомирщина стала одним регіонів України, де відтепер стартував спільний з місією ОБСЄ проект Національної поліції з перепідготовки дільничних офіцерів.

Привітав першу групу з 60 працівників і побажав їм корисного і успішного навчання керівник Управління превентивної діяльності Головного управління Нацполіції Житомирщини Олександр Ляхович. Звертаючись до присутніх, він зазначив, що процес перепідготовки – це ще один серйозний етап для дільничних після загальної переатестації, а тому закликав до відповідальності та сумлінності.

Перепідготовчі курси триватимуть упродовж кількох місяців на базі Житомирського відділення НАВС і охоплять загалом 340 дільничних офіцерів.
– Упродовж навчальних курсів з дільничними за бінарною інтерактивною формою працюватимуть як викладачі Національної академії внутрішніх справ, так і досвідчені практики Головного управління Нацполіції Житомирщини, - зазначив завідувач Житомирським відділенням НАВС Андрій Кротюк.

Відтак відсьогодні перша група дільничних офіцерів приступила до занять. Упродовж наступних 12 днів вони будуть працювати над удосконаленням власних знань і навичок за визначеним програмним планом, який, серед іншого, включає вивчення законодавчої бази і відточування умінь практичного застосування правових норм у повсякденній діяльності поліцейського.

Після закінчення навчань кожну групу чекає складання тестових завдань, від успішності якого залежить отримання відповідних сертифікатів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
За діючого Народного депутата України Володимира Литвина
10,6%
За Новоград-Волинського міського голову Віктора Весельського
19,0%
За директора ТОВ "Новоград-Волинський каменедробильний завод Маяцького Сергія
8,8%
За власника "Залізяки" Бойчука Віталія
9,7%
За радикала Петра Каміня-Василя Остапчука
10,6%
За жодну з представлених кандидатур
32,9%
Я подам свою кандидатуру і голосуватиму за себе
8,3%
#Поліцейські #курси #дільничніофіцери #переатестація #навчання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...