• Головна
  • Результати опитування: Якщо завтра вибори, хто б представляв Новоград-Волинщину у Верховній Раді
09:46, 16 вересня 2016 р.

Результати опитування: Якщо завтра вибори, хто б представляв Новоград-Волинщину у Верховній Раді

Пересічному новоград-волинцю, як і у більшості громадян України, одне тільки слово політика, вже викликає масу негативних емоцій. Але нарешті українці стають політичною нацією, і без політики нікуди. Або ти цікавися політикою і приймаєш активну участь в усіх політичних процесах, або політика зацікавиться тобою, але в даному разі будеш лише "хлопчиком для биття". Вибір один, маючи сили бажання щось змінити та підтримку людей висуваєш свою кандидатуру, проходиш процес виборів та активно включаєшся в роботу чи приймаєш участь у політиці у більш пасивній формі голосуючи за людину, я якій довіряєш.

На сайті міста Новограда-Волинського 04141.com.ua відбулося опитування відвідувачів з приводу потенційного їх вибору при проведені виборів народних депутатів України до Верховної Ради, по мажоритарному принципу.

Насамперед, необхідно зазначити, що основні відвідувачі сайту мешканці міста Новограда-Волинського та району, а також прилеглих районів Житомирської області, які користуються телефонним довідником підприємств, що фактично перекриває вказаний виборчий округ. Дане опитування не є  соціологічним і проводилося з метою визначення симпатій до потенційних кандидатів. Більшість відвідувачів сайту мають вік з 18 до 54 років і відносяться до категорії керівників, службовців, офісних працівників. Тобто їх сміливо віднести до "інтелектуально еліти" нашого регіону. Звичайно не враховано голоси бабусь та дідусів з сільської місцевості, які зазвичай є найактивнішими виборцями, з банальної причини, вони просто не користуються Інтернетом.

Отже, запитання:

Якби завтра відбувалися вибори народних депутатів України, за кого б ви проголосували по одномандатному округу №65?

Всього проголосували 216 осіб. Опитування завершене 15 вересня 2016 р.

10.6% - За чинного Народного депутата України Володимира Литвина

19% - За Новоград-Волинського міського голову Віктора Весельського

8.8% - За директора ТОВ "Новоград-Волинський каменедробильний завод Маяцького Сергія

9.7% - За власника "Залізяки" Бойчука Віталія

10.6% - За радикала Петра Каміня-Василя Остапчука

32.9% - За жодну з представлених кандидатур

8.3% - Я подам свою кандидатуру і голосуватиму за себе

Проведемо невеликий аналіз отриманих результатів:

З майже подвійною перевагою з 19% лідирує Новоград-Волинський міський голова Віктор Весельський. Майже порівну отримали голоси всі інші потенційні кандидати Володимир Литвин, Маяцький Сергій, Бойчук Віталій, Василь Остапчук. Роблячи прогноз можна припустити, що головна боротьба відбудеться все ж між чинним Народним депутатом України Володимиром Литвином та чинним Новоград-Волинським міським головою Віктором Весельським. Вже наявна тенденція зближення певних політичних сил на місцевому рівні, так що матимемо два антагоністичних табори, не відкидаємо можливості і третьої "темної конячки", оскільки 32.9% опитаних не підтримали жодну із вказаних кандидатур. Політика, як і життя річ в основному непередбачувана і часу до можливих виборів удосталь. Хто б у майбутньому не представляв наш регіон, має вже працювати на благо людей і своєю роботою показувати, що гідний бути народним обранцем. Насамкінець хочеться побажати успіхів усім потенційним кандидатам та мудрості виборцям які їх обирають.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград-Волинський #вибори #кандидат #опитування #результати
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...