• Головна
  • Відбулося засідання постійної комісії Новоград-Волинської районної ради
08:18, 22 вересня 2016 р.

Відбулося засідання постійної комісії Новоград-Волинської районної ради

В малому залі Будинку рад, 21 вересня, відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань АПК, регулювання земельних відносин, екології та використання природних ресурсів.

Впродовж двох годин депутати районної ради розглянули та обговорили вісім питань порядку денного. Пройшлись по попереднім цифрам виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року та внесенню змін до районного бюджету на 2016 рік. 

На засіданні постійної комісії розглянули питання екологічного стану басейну річки Случ. Завідувач Новоград-Волинським відділом лабораторних досліджень Людмила Прохор заспокоїла присутніх, повідомивши, що наразі по 6 показникам, які робить їх відділ, станом на 15 вересня цього року, відхилення були виявлені лише по одному показнику, а це значно нижче ніж на весні. Щоб впевнитись у покращенні ситуації депутати рекомендували Людмилі Миколаївні провести мікробіологічне дослідження ще раз, зробивши забір води з річки перед початком міста Новоград-Волинський та при витоку річки з міста. 

Не менш важливе значення для нашого району має робота лісгоспу АПК та стан його лісів. В минулому році депутати виїздили робочою групою на території лісів даного підприємства та бачили реальний стан діяльності підприємства. Сьогодні на комісії головний лісничий ДП «Новоград-Волинський лісгосп АПК» Руслан Остапчук повідомив, що в цьому році проводились насадження нових дерев; як тільки підуть дощі, що створить відповідні сприятливі умови, проведуть спалювання гілок дерев після рубки. Членами комісії були внесенні зауваження по обліку вирубки деревини та запропоновано створити електронний облік, що дасть можливість вести контроль за рубкою лісу.

Віктор Федорук підняв питання створення іхтіологічного заказника на р. Случ на території Курчицької сільської ради. Метою створення заказника є збереження запасів риби в річці, в разі будівництва на цьому відрізку накопичувальної гідроелектростанції. За відсутності достатньої інформації, депутати прийняли рішення рекомендувати РДА вивчити детально ситуацію, що утворилась та доцільність створення даного заповідника місцевого значення.
Серед іншого, присутні на комісії заслухали інформацію про хід проведення жнив в районі. 
Завдяки плідній та злагодженій роботі депутатів районної ради і запрошених на комісії обговорили в край важливі питання покращення екології району.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЗасіданняпостійноїкомісіїНовоград-Волинськоїрайонноїради
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...