• Головна
  • Преміальний бензин. Турбота про автомобіль або викинуті гроші?
19:11, 25 вересня 2016 р.

Преміальний бензин. Турбота про автомобіль або викинуті гроші?

Саме поняття преміальний бензин існує не тільки в нашій країні, а й за океаном. В яких випадках є сенс заправляти преміум паливо, і чи варто в принципі переплачувати? Згідно з останніми дослідженнями Автомобільної асоціації США (American automotive association, AAA), за 12 місяців американці «переплатили» майже 2 мільярди доларів за преміум-бензин.

Здавалося б, нічого немає поганого в тому, власник автомобіля хоче «годувати» улюблену машину якісним паливом. Але, як вважають в американській асоціації, в 84% випадків американці витрачають гроші даремно. Причина в тому, що лише 16% із продаваних в США автомобілів вимагають заправки якісний бензинjv очисними присадками. В іншому заправка преміум паливом не має ніякого сенсу.

У звіті «AAA» говориться, що бензин поліпшеної якості аж ніяк не збільшує потужність автомобіля і в дуже рідкісних випадках зменшує витрату. При цьому середня вартість преміального бензину на 23% вище, ніж звичайноuj. Висновок асоціації: американські автолюбителі витратили два мільярди доларів тільки через маркетингових прийомів, які обіцяють кращу динаміку розгону і економічність в порівнянні зі звичайним бензином.

А що ти думаєш з приводу преміум-палива в Україні? Все це маркетинговий хід і жага наживи або все ж таки є сенс переплачувати? Пиши свою думку в коментарях до публікації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Східна Європа (Польща, Чехія, Словаччина)
10,1%
Північна Європа (Данія, Норвегія, Швеція, Фінляндія)
17,4%
Західна Європа (Австрія, Бельгія, Франція, Німеччина, Нідерланди)
15,6%
Південна Європа (Португалія, Італія, Греція)
7,3%
Британські острови (Великобританія, Ірландія)
9,2%
Північна Америка (Канада, США)
33,9%
СНД (Росія, Білорусь, Казахстан)
6,4%
#преміальнийбензин #паливо #ціна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...