Преміальний бензин. Турбота про автомобіль або викинуті гроші?

Саме поняття преміальний бензин існує не тільки в нашій країні, а й за океаном. В яких випадках є сенс заправляти преміум паливо, і чи варто в принципі переплачувати? Згідно з останніми дослідженнями Автомобільної асоціації США (American automotive association, AAA), за 12 місяців американці «переплатили» майже 2 мільярди доларів за преміум-бензин.

Здавалося б, нічого немає поганого в тому, власник автомобіля хоче «годувати» улюблену машину якісним паливом. Але, як вважають в американській асоціації, в 84% випадків американці витрачають гроші даремно. Причина в тому, що лише 16% із продаваних в США автомобілів вимагають заправки якісний бензинjv очисними присадками. В іншому заправка преміум паливом не має ніякого сенсу.

У звіті «AAA» говориться, що бензин поліпшеної якості аж ніяк не збільшує потужність автомобіля і в дуже рідкісних випадках зменшує витрату. При цьому середня вартість преміального бензину на 23% вище, ніж звичайноuj. Висновок асоціації: американські автолюбителі витратили два мільярди доларів тільки через маркетингових прийомів, які обіцяють кращу динаміку розгону і економічність в порівнянні зі звичайним бензином.

А що ти думаєш з приводу преміум-палива в Україні? Все це маркетинговий хід і жага наживи або все ж таки є сенс переплачувати? Пиши свою думку в коментарях до публікації.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі