Відбулося засідання постійної комісії з питань освіти та культури Новоград-Волинського району

26 вересня 2016 року відбулось чергове засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, у справах сім’ї, молоді і спорту та соціального захисту населення під головуванням Юрія Скрипнюка.

В роботі постійної комісії приймали участь: голова районної ради Дмитро Рудницький та голова райдержадміністрації Володимир Михнюк.

На розгляд депутатської комісії було винесено 11 питань.
З них найболючішим виявилось питання про реорганізацію амбулаторій загальної практики сімейної медицини та фельдшерських пунктів Комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новоград-Волинського району». Після активного обговорення члени комісії запропонували райдержадміністрації узгодити дане питання з селищним, сільськими головами та надати узгоджені пропозиції на розгляд постійної комісії.

Також під час засідання депутат районної ради Весельський Франц Вікторович вніс пропозицію ініціювати та винести на розгляд комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв'язку питання про виділення коштів у розмірі 20 тис.грн. для заміни дверей у Середньодеражнянській ЗОШ I-II ст., так як існуючі двері при аварійній ситуації ускладнять евакуацію учнів.
За дану пропозицію члени комісії проголосували одноголосно.

Під час засідання також була заслухана та взята до відома інформація про оздоровлення дітей в районі та про стан патріотичного виховання.

Відбулося засідання постійної комісії з питань освіти та культури Новоград-Волинського району, фото-1 Відбулося засідання постійної комісії з питань освіти та культури Новоград-Волинського району, фото-2 Відбулося засідання постійної комісії з питань освіти та культури Новоград-Волинського району, фото-3 Відбулося засідання постійної комісії з питань освіти та культури Новоград-Волинського району, фото-4
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі