• Головна
  • ШОК: Двома поламаними кістками закінчився урок фізвиховання у 9-ій школі Новограда-Волинського
20:05, 26 вересня 2016 р.

ШОК: Двома поламаними кістками закінчився урок фізвиховання у 9-ій школі Новограда-Волинського

Резонансна подія трапилася нещодавно у ЗОШ №9 міста Новограда-Волинського про, яку воліють усі мовчати, але до редакції сайту звернулася мати потерпілої дівчинки, яка не має наміру її замовчувати.

Отже, Дерипапа Юлія - учениця 2 а класу Новоград-Волинської загальноосвітньої школи №9, травмувалася під час уроку фізичного виховання.

«20-те вересня, вівторок. Школа №9 єдина у місті у якій уроки починаються з 8-ї ранку. Донька навчається у другому класі, вчителька її розумниця нічого поганого не скажу. Але, чомусь з початку навчального року дітям поставили вчителя фізкультури, хоча, на моїй пам'яті цей урок у початковій школі веде класний керівник. Так ось, урок фізкультури поставили першим! Мені зателефонували зі школи о 8 годині 20 хвилин і повідомили, що дитина зламала руку на уроці фізичного виховання. Коли я приїхала до школи, побачила швидку і свою дитину, поруч був учитель. Він не заперечував своєї провини. Та й займатися допитом часу не було. Попередній діагноз-перелом променевої кістки. Вже травмпункті з'ясувалося, що у дитини подвійний відкритий перелом, кістка проткнула шкіру. Зламано дві кістки. Дівчинка трималася дуже відважно ні сліз, ні скарг. Природно нас поклали у відділення, бо випадок важкий і не виключали зараження» - розповіла мати дівчинки Анфіса Дмитренко.

З розповіді дівчинки Юлії. «Завдання було перестрибувати через лавочку хто швидше. Я зачепилася кросівкою і впала".

дыв

дыв



Як, зазначає мати потерпілої дівчинки, робочий день у медсестри розпочинається о 9 ранку, тобто з моменту травмування дитини до прибуття медичного працівника до школи минула майже година. Фізкультурник, не надавши необхідної допомоги, поволік її через школу до вчительки.

Як у даній ситуації мали діяти вчителі та адміністрація школи?

• терміново організувати першу долікарську допомогу потерпілій, у разі необхідності – її доставку до лікувально-профілактичного закладу. Зберегти обстановку на місці в тому стані, в якому вона була на момент події (якщо це не загрожує життю і здоров’ю оточуючих, і не призведе до більш тяжких наслідків);
• негайно повідомити батьків потерпілої;
• негайно у телефонному режимі повідомити відповідального в управлінні освіти;
• надіслати повідомлення до управлінні освіти протягом доби;
• наказом призначити комісію з розслідування нещасного випадку протягом доби;
• зробити запит до лікувального закладу про характер і тяжкість ушкодження потерпілого;
• протягом 3-х діб після закінчення розслідування затвердити відповідний акт та направити по одному примірнику до відповідних органів управління освітою;
• видати наказ про результати розслідування нещасного випадку;
• зареєструвати нещасний випадок у журналі реєстрації нещасних випадків.

Мати дівчинки задає запитання, що їй робити у даній ситуації і як притягнути до відповідальності винних осіб.

На це відповідь однозначна, цим має займатися поліція, оскільки у діях учителя вбачаються ознаки злочину передбачені ч. 2 ст. 137 КК України (Неналежне виконання обов'язків щодо охорони життя та здоров'я дітей). З огляду на стурбованість матері, можлива ситуація що правоохоронні органи до даного часу проінформовані не були. Оскільки, минуло вже 6 днів, і поліцейські б мали відреагувати. У даній ситуації істина може бути встановлена тільки в рамках кримінального провадження, оскільки необхідно буде дослідити ряд нормативних актів, угод та наказів, допитати свідків події, призначити ряд експертиз. При розслідуванні кримінального провадження важливо встановити, які конкретні обов'язки вчитель не виконав, або виконав не так, як цього вимагала обстановка, що й обумовило настання наслідків.

дыв2

дыв2

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Східна Європа (Польща, Чехія, Словаччина)
10,1%
Північна Європа (Данія, Норвегія, Швеція, Фінляндія)
17,4%
Західна Європа (Австрія, Бельгія, Франція, Німеччина, Нідерланди)
15,6%
Південна Європа (Португалія, Італія, Греція)
7,3%
Британські острови (Великобританія, Ірландія)
9,2%
Північна Америка (Канада, США)
33,9%
СНД (Росія, Білорусь, Казахстан)
6,4%
#Новоград-Волинський #ЗОШ№9 #школа #нещаснийвипадок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...