Новоград-Волинська районна рада готується до чергової сесії

У ході підготовки до шостої сесії районної ради постійна комісія заслухала попередню інформацію про виконання районного бюджету за 9 місяців та питання про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.

Важливим питанням в обговорені для депутатів стало створення опорного загальноосвітнього навчального закладу «Городницька загальноосвітня школа I-III ступенів Новоград-Волинської районної ради Житомирської області» відділом освіти райдержадміністрації було розроблено установчі документи щодо створення опорної школи на базі Городницької загальноосвітньої школи I-III ступенів та її філій. Та після обговорення було вирішено доопрацювати проект рішення та винести на розгляд сесії районної ради.
Також на розгляд було винесено питання про встановлення світлофорів на вимогу автодорозі Київ-Чоп, де комісія висловила свою позицію щодо готовності сприяння в якнайшвидшому вирішенні даного питання.

Взагалі на засідання постійної комісії було винесено 14 питань.

Новоград-Волинська районна рада готується до чергової сесії, фото-1 Новоград-Волинська районна рада готується до чергової сесії, фото-2
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі