• Головна
  • Відбулося засіданні виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради
17:56, 28 вересня 2016 р.

Відбулося засіданні виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради

28 вересня 2016 року під головуванням в.о. міського голови С.Ю.Колотова відбулося 18-те засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання, на якому були присутні 18 членів виконкому.

На початку засідання Сергій Юрійович проінформував присутніх про прийняті рішення під час пленарного засідання восьмої сесії міської ради сьомого скликання.

В ході засідання було заслухано та обговорено 9 питань порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста та прийнято до уваги звіт про роботу контрольної комісії виконавчого комітету міської ради за дотриманням зобов’язань щодо сплати податків та зборів
до міського бюджету. У якій зазначено, що рішенням виконавчого комітету міської ради від 13.04.2016 № 89 створено контрольну комісію виконавчого комітету міської ради за дотриманням зобов’язань щодо сплати податків та зборів до міського бюджету. За період з квітня по вересень поточного року проведено З засідання комісії, було запрошено 28 суб’єктів підприємницької діяльності та заслухано - 10 боржників. За результатами контрольної комісії станом на 01.09.2016 року погашено заборгованість в сумі 196,5 тис.грн., а саме з: орендної плати за землю - 163,5 тис. грн.; орендної плати за майно комунальної власності - 20,5 тис. грн.; єдиного податку - 12,5 тис. грн. З них заборгованість минулих років — 81,3 тис. грн., залучено до укладення договору з Новоград-Волинською об’єднаною податковою інспекцією на погашення розстрочених сум до кінця року в розмірі 72,5 тис. грн.

Відповідними рішеннями виконавчого комітету міської ради надано: разову грошову допомогу 6 учасникам АТО та членам їх сімей на загальну суму у розмірі 13 200 грн.; разову грошову допомогу на лікування 121 особі на загальну суму у розмірі 72 200 грн.; разову грошову допомогу в зв’язку з обставинами 14 особам на загальну суму у розмірі 19 100 грн.

Крім того, прийнято рішення встановити меморіальну дошку на честь колишнього завідувача інформаційно-методичного центру управління освіти та науки Новоград-Волинської міської ради, Почесного громадянина міста Новограда-Волинського Ліневича Павла Казимировича на приміщенні інформаційно-методичного центру за адресою вул. Пушкіна, 44 за рахунок спонсорських коштів. А також члени виконавчого комітету прийняли рішення про клопотання щодо представлення до державної нагороди Весельського В.Л. за багаторічну плідну працю в галузі охорони здоров’я, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток міста Новограда-Волинського, активну громадську діяльність та з нагоди 60-ти річчя від Дня народження. 

Рішенням виконавчого комітету міської ради надано дозвіл на здійснення міських автобусних пасажирських перевезень на період з 01.11.2016 до 31.10.2021 ТОВ „Новоградтранссервіс“ за маршрутом №9 „Дружба – Автовокзал – РСС“ (режим руху звичайний); №11 „РСС – Залізничний вокзал“ (режим руху звичайний). Даним рішенням перевізник зобов’язується надавати якісні та безпечні автотранспортні послуги, а також утримувати автомобільні транспортні засоби у належному технічному та санітарному стані, забезпечувати їх своєчасне подання для посадки пасажирів та відправлення.

Під час засідання члени виконавчого комітету міської ради надали ряд слушних пропозицій та зауважень, які будуть враховані виконавцями у подальших розробках проектів рішень. За підсумками розгляду питань порядку денного ухвалено відповідні рішення, а виконавцям надано відповідні доручення.

Наступне засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради відбудеться 12 жовтня 2016 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград-Волинськаміськарада #виконавчийкомітет
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...