• Головна
  • Відбулася колегія з сільськими головами Новоград-Волинського району
16:20, 29 вересня 2016 р.

Відбулася колегія з сільськими головами Новоград-Волинського району

Продовженням колегія стала робоча нарада з сільськими головами, за її підсумками можна стверджувати, що майже всі підняті питання були досить болючими, як для очільників сільських рад, так і для голови райдержадміністрації Володимира Михнюка та голови районної ради Дмитра Рудницького. Адже від їх рішення залежить, як завжди, дуже багато, а головне потрібно врахувати і думку громади. Отже, першим піднятим питанням було: про організацію проведення призову на строкову військову службу восени 2016 року – доповідав військовий комісар Новоград-Волинського об’єднаного міського військового комісаріату Сергій Канюка. Досить активними були обговорення цього питання, адже воно прямо стосується вже такої болючої теми війни, що триває не перший день на Сході. Всі ми вже сильно стомилися від операції, що зветься АТО, але ж ніхто не в силі змінити того, що вже сталося, тому завдання райдержадміністрації та сільських голів забезпечити наші кордони вірними захисниками. Саме про виконання плану із забезпечення призову на строкову військову службу та службу за контрактом і говорив Сергій Васильович, вкотре звертаючись до присутніх з проханням проводити роз’яснювальні та агітаційні роботи на підконтрольних ним територіях. Тільки спільні зусилля допоможуть подолати труднощі та забезпечити країну сильними та відважними захисниками.

Другим та не менш тривожним для всіх стало питання реорганізації у структурі КЗ „Центру первинної медико-санітарної допомоги – доповідала завідувач сектору охорони здоров’я Тетяна Гусєва. Звичайно ж умови, за яких зараз змушена функціонувати первинна медична ланка нашого району не можна назвати найкращими, адже вони змушують нас реорганізовувати амбулаторії, ФАПи, ФП згідно чинного законодавства працівники райдержадміністрації змушені іти на такі серйозні кроки. Враховуючи це, обговорення даного питання поступово переходило в розряд досить «гарячого» і було вирішено провести в подальшому щось на кшталт наради з представниками кожної сільської ради, яку може зачепити процес реорганізації аби досягти найбільш правильного результату та прийняти вірні рішення.

В кінці наради розглянули ще два питання це: 1. Про виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 03.06.2016 „Про завдання з підготовки об’єктів господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 р.”, про виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 06.06.2016 № 366 „Про стан поводження з відходами на території району”, про виконавську дисципліну працівників органів місцевого самоврядування стосовно подання до райдержадміністрації інформації по сміттєзвалищах та проектно-кошторисної документації виступала - головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Ірина Семенець. Та друге питання підготовки закладів культури на території району, виступала- начальник відділу культури РДА Анна Ковтун.

Відбулася колегія з сільськими головами Новоград-Волинського району, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так, це надасть більше повноважень поліцейським та підвищить правопорядок
12,6%
Ні, поліцейські почуватимуться "господарями життя" і зловживатимуть цим правом
83,2%
Не знаю, а що це таке?
4,2%
#Новоград-Волинськийрайон #колегія #сільськарада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...