Українцям з завтрішнього дня почнуть вручати повістки: кого і коли заберуть в армію

За один місяць в Україні з'явиться майже 14 тисяч нових військовослужбовців.

Українців віком від 20 до 27 років з 1 жовтня будуть призивати на строкову службу в армію. Кампанія триватиме до 30 листопада, за цей час десятки тисяч юнаків по всій країні отримають повістки в військкомати, а понад 13 тисяч осіб стануть військовослужбовцями. 

Кабмін назвав кількість призовників
Указ про осінній призов на строкову службу в армію президент Петро Порошенко підписав ще в березні цього року. За законодавством на службу призиваються юнаки віком від 20 до 27 років. Ті, кому виповнилося 18-19 років, також можуть піти служити в армію, але на добровільній основі.

У військові формування заберуть 13,9 тисячі осіб: 7,9 тисячі – в ЗСУ, 5 тисяч – у Нацгвардію, тисячу чоловік – в спеціальну службу транспорту. На це з державного бюджету витратять 41,6 мільйона гривень, 2,9 тисячі на одного призовника. З них 93 гривні пройдуть на підготовку призову і 2,9 тисячі гривень дадуть на руки призовникам в якості грошової допомоги. Найбільше нових солдатів з'явиться в Дніпропетровській області (1500 чоловік), на другому місці-Харківська область (934) і на третьому Одеська (742 людини).

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі