У Новограді-Волинському відбулося засідання міської архітектурно-містобудівної ради

Нещодавно відбулося засідання міської архітектурно-містобудівної ради під головуванням голови ради, начальника управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради - головного архітектора міста Дмитра Сергійовича Гудзя. На порядок денний засідання виносилося два питання: про наміри реконструкції тимчасового торгівельного павільйону під три зблоковані тимчасові торгівельні павільйони на вул. Шевченка,22-Б; про наміри реконструкції нежитлової будівлі магазину на вул. Шевченка,30 за рахунок одноповерхових добудов. 

Під час обговорення першого питання було внесено ряд пропозицій, а саме внести пропозиції щодо заборони продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів у рекреаційній зоні міста, а також про обов’язкове облаштування благоустрою прилеглої території з влаштуванням лав, урн для сміття, квітників, а також мощення тротуарною плиткою прилеглої території. Члени містобудівної ради погодили ескізний проект з урахуванням всіх зауважень.

В результаті обговорення другого питання було прийнято рішення не погодити ескізний проект адже запроектовані добудови виходять за межі червоних ліній вулиць Шевченка та Лесі Українки, вищевказана реконструкція неможлива й дані добудови не передбачені у Генеральному плані міста.

йй й йф
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі